Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucona] Kancelaria Lautner Law Group


f4zzi03

Rekomendowane odpowiedzi

UID:10609, 19622
Dlaczego mamy ją wprowadzić?:Wprowadzenie roli kancelarii prawniczej "Lautner Law Group" stanowiłoby znakomitą okazję do rozwoju nowego, interesującego wątku fabularnego. Kancelaria prawnicza może pełnić kluczową rolę w procesie tworzenia i rozwiązania konfliktów, a także oferować różnorodne usługi prawne dla społeczności serwera."Lautner Law Group" może stać się unikalną instytucją na serwerze, która wpływa na atmosferę rozgrywki i nadaje jej własny charakter.

Dokładny opis propozycji:kancelaria prawnicza "Lautner Law Group" mogła by się zajmować: 


Gracze mogliby awansować/być przydzielani na różne stanowiska w kancelarii, takie jak prawnik, asystent prawny, ekspert ds. kryminalistyki itp.
Zarząd owej kancelarii organizowałby fikcyjne rozmowy kwalifikacyjne, aby wybrać graczy do różnych departamentów, co tworzyłoby wrażenie realistycznego procesu rekrutacyjnego.

 

Nawiązywanie współpracy z organizacjami na serwerze, takimi jak SAPD, SASD czy organizacje przestępcze, aby tworzyć bardziej zaawansowane i realistyczne scenariusze.
 

Organizowanie wspólnych wydarzeń RP, w których kancelaria mogłaby być zaangażowana, na przykład w przypadku przeprowadzania dochodzeń czy udziału w procesach pościgowych.
 

Udział w wydarzeniach, takich jak konferencje, aby zdobyć nowych klientów.
 

Kancelaracja miałaby realny wpływ na postępowanie wobec innych graczy, zarówno jak i frakcji (naszym głównym targetem byłyby frakcje SAPD oraz SASD na obecną chwile. Z czasem, gdy nasza kancelaria się rozwinie, chcemy wejść na wyższy poziom i współpracować ze wszystkimi frakcjami na serwerze, jak i ze wszystkimi graczami, lecz wymaga to czasu). Nasza kancelaria byłaby również w czymś rodzaju kontroli poprawnego przeprowadzania RP przez innych graczy (Chcemy stworzyć przyjazne środowisko, a nie drugą Komisję Spraw Frakcyjnych).
 

Organizowanie turniejów prawnych, gdzie różne kancelarie prawnicze mogą konkurować ze sobą w rozstrzyganiu wirtualnych sporów.
 

Przyznawanie wirtualnych nagród i wyróżnień dla najlepszych prawników.
 

Reprezentacją prawna: Kancelaria byłaby dostępna do reprezentowania graczy w procesach prawnych, zarówno w sprawach cywilnych, karnych, Mogłaby także zajmować się rozstrzyganiem sporów między postaciami.
 

Porady Prawne: Kancelaria mogłaby oferować usługi doradztwa prawnego, udzielając porad w różnych sprawach prawnych. Graczemogliby zgłaszać się z pytaniami dotyczącymi prawa, kontraktów, czy ogólnych kwestii prawnych.
 

Edukacja Prawna: Organizowanie szkoleń, warsztatów lub wykładów na temat prawa dla społeczności serwera. To mogłoby pomóc graczom zrozumieć zawiłości systemu prawnego na serwerze.
 


Pomoc Społeczna: Kancelaria mogłaby angażować się w działalność charytatywną i oferować usługi prawne dla potrzebujących postaci.
 


Usługi: Oferowanie usług dla organizacji przestępczych oraz cywilnych.
 

Stworzenie unikalnej siedziby Kancelarii, która znajdowałaby się w Las Venturas.
 

Co by wniosło to do rozgrywki:Wprowadzenie kancelarii prawniczej wniosłoby do rozgrywki nowe możliwości roleplayowe, co mogłoby przyciągnąć różnorodnych graczy zainteresowanych świeżymi aspektami rozwoju postaci i interakcjami na serwerze.
 

Wierzymy, że wprowadzenie kancelarii prawnej otworzy drzwi do wyjątkowych narracji i nowych doświadczeń roleplayowych. Liczymy na Waszą pomoc w przekształceniu tych wizji w rzeczywistość. Dziękujemy za poświęcenie uwagi tej propozycji. Razem możemy wejść na wyższy poziom RP.

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że jest to propozycja napisana głównie przez sztuczną inteligencję, jest ona na prawdę wartościowa, jednakże na serwer ma być wprowadzony system "biznesów", zapewne to właśnie wtedy będziecie mogli składać propozycje do założenia takowej kancelarii, która mogłaby konkurować z innymi na rynku i wyróżniać się czymś charakterystycznym.

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, noobcio napisał:

Pomijając fakt, że jest to propozycja napisana głównie przez sztuczną inteligencję, jest ona na prawdę wartościowa, jednakże na serwer ma być wprowadzony system "biznesów", zapewne to właśnie wtedy będziecie mogli składać propozycje do założenia takowej kancelarii, która mogłaby konkurować z innymi na rynku i wyróżniać się czymś charakterystycznym.

Co do sztucznej inteligencji, nie było to akurat wykorzystane. Sama propozycja była pisana przeze mnie i mojego kolegę o 1 w nocy. Jeżeli uważasz, że to sztuczna inteligencja, to mogę ci podesłać krótkiego clipa, jak było to pisane w notatniku na komputerze. Z poważaniem, F4zzi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji: warto studiować.
Nie no a tak serio to fajna propozycja napewno wprowadzenie biznesów na serwer by oddało jak i ilością graczy ale i dodało by fajne otoczenie na serwer.
POZDRAWIAM Z RODZINKOM 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...