Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

bbalon apelacja o nick podczas statusu RP


bbbalon

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: bbalon
-UID: 19622
-Wiek RP: 25
-Wykształcenie: Grand Valley State University 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Michael Lautner, utalentowany prawnik w wieku 25 lat, wyróżnia się nie tylko głęboką wiedzą prawniczą, ale również charyzmą i zdolnością do przekonywania. Jego doświadczenie w dziedzinie prawa sprawia, że stanowi niezastąpionego doradcę prawno-biznesowego, a jego umiejętność analitycznego myślenia pozwala mu skutecznie radzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami prawowymi. Jako bliski brat Jacoba Lautnera, Michael wykazuje się nie tylko profesjonalizmem, ale również głębokim szacunkiem dla wartości rodzinnych, co sprawia, że jego praca opiera się na solidnych fundamentach moralnych i lojalności wobec najbliższych.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Michael Lautner urodził się i wychował w zacisznej miejscowości, gdzie od najmłodszych lat obserwował pasję do prawa swojego starszego brata Jacoba. Jego rodzice zawsze kładli nacisk na rozwijanie wiedzy i umiejętności, co skłoniło Michaela do podjęcia studiów prawniczych. Już w trakcie edukacji wykazywał się nie tylko doskonałym zrozumieniem kwestii prawnych, ale również zdolnością do skutecznego rozwiązywania sporów i problemów. Po ukończeniu studiów prawniczych z wyróżnieniem, Michael zaczął budować swoją karierę w renomowanej kancelarii prawnej, zdobywając niezbędne doświadczenie i zasłużenie sobie uznanie jako prawnik o wyjątkowych umiejętnościach. Jego specjalizacja w obszarze prawa korporacyjnego i transakcyjnego przyniosła mu liczne sukcesy, uczyniła go ekspertem w negocjacjach biznesowych. Michael zawsze był skłonny się rozwijać, dlatego też zainwestował czas w zdobywanie dodatkowych kwalifikacji, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach branżowych. Rodzinne więzi z Jacobem Lautnerem zawsze były dla Michaela niezmiernie istotne. Ich wspólne korzenie sprawiły, że obaj bracia często się wspierali zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Michael Lautner to nie tylko utalentowany prawnik, ale także osoba o silnych wartościach rodzinnych, co wpływa pozytywnie na jego podejście do życia zawodowego i osobistego.

-Jaka jest twoja definicja RP: RP to dla mnie zabawa, w której wcielam się w wyimaginowaną postać, odgrywając jej rolę i tworząc historię w ramach określonego scenariusza.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Michael Lautner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...