Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Kultura gracza


adammosk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: AdamMosk
Nick Oskarżonego: Kyzz
Powód Skargi: Kultura wobec mnie
Data I Godzina Zdarzenia: 11:15
Opis całej sytuacji: gracz chciał nie chciał przyjąć zapłaty za naprawę samochodu 
Coś od siebie: kultury 
Dowód! (Wymagane!): 
image.png.47f895dcfc2d5c4dff095b8dbe759a5b.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.67a7e4e01b3e27ba095f89ba6a1ad28b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SKANDAL

typie ja ci mowilem zebys mi tylko bagaj naprawil to ty all robiles i jeszcze 850$ doplaty dawales i dlatego powiedzialem "spierdalaj" bo no kto normalny by tyle dawal za bagaznik? i jeszcze w opisie miales ze naprawiasz "BEZ OPŁAT" gdzie mi dales 850$ SPECJALNIE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość SKANDAL napisał:

typie ja ci mowilem zebys mi tylko bagaj naprawil to ty all robiles i jeszcze 850$ doplaty dawales i dlatego powiedzialem "spierdalaj" bo no kto normalny by tyle dawal za bagaznik? i jeszcze w opisie miales ze naprawiasz "BEZ OPŁAT" gdzie mi dales 850$ SPECJALNIE 

Gracz ma prawo do tego by dawać doliczki, natomiast zakazuje się wprowadzania w błąd więc jeżeli masz dowód na to że gracz miał opis gdzie pisało ''Bez Opłat'' to proszę tutaj wysłać.
Masz 24h na wysłanie zanim nadam ci kare za BK w stronę gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...