Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BLOKADA DM] Reiss prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DiX


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

UID:  11470
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BLOKADA DM
Powód kary: Zlamanie regulaminu DM.
Nick członka administracji nadającego karę:  R4DiX
Data nadania kary: 19:52 28.01.2024 
Data zakończenia kary: 19:52 02.02.2024
Wyjaśnienie: Ogólnie bardzo przepraszam za moje zachowanie które musiało doprowadzić do nałozenia  kary blokady strefy dm, napewno dostałem tą blokadę nie bez powodu nie mówię ze było wszystko dobrze mogłem coś odwalić na tym dm'ie nie chciałem zrobić nic złego specjalnie stało się niestety przepraszam bardzo administratora oraz graczy ponieważ wiem że takie zachowanie nie jest fair play wobec innych graczy i zabieram graczom punkty respektu na dm chciał bym przeprosić tego gracza lecz nie pamiętam nicku, bardzo go za to przepraszam. Obięcuję że sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy. 🙂
Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje grzechy nigdy nie miałem kary blokady dm chciał bym powrócić na strefę dm i liczę na szansę ponieważ nie miałem takiej kary i myślę że można mi zaufać że nic nie odwalę więcej na tym dm'ie. Mogę przepisać regulamin bo bardzo chcę powrócić na strefę dm. Było to moje głupie zachowanie które jest karygodnie lecz myśle ze powinno być to do wybaczenia. Dziękuje bardzo za przeczytanie mojej apelacji i liczę na zdjęcie lub skrócenie kary. DZIĘKUJE ❤️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...