Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Gangsta apelacja o nick podczas statusu RP


21gangsta

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: gangsta
-UID:  6302
-Wiek RP:  25
-Wykształcenie: Wykształcenie zasadnicze zawodowe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Antonio Actimel jest to doświadczony Funkcjonariusz Policji. Antonio Jest wysokim przystojnym facetem. Posiada on kilka wad oraz zalet.  Jest bardzo miła i uczciwą osobą, która zawsze może pomóc w trudnych sytuacjach
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Antonio Actimel przyleciał prosto ze stanu Arizona, zamieszkiwał w małym jednorodzinnym domku w mieście Phoenix, po zakończeniu szkoły miał on wielkie marzenie dostać się do Policji, w której pracował jego ojciec Joseph Actimel. Przeprowadził się do stanu San Andreas, gdzie próbował swoich sił w grupie agencji ochrony. Zakończył swoją drogę przechodząc do akademii SAPD ( San Andreas Police Department ). Po ukończeniu egzaminu kończącego akademie został awansowany na stopień  Police Officer I. Swoją karierę SAPD trzyma do teraz na stopniu Captain. Często odwiedza swoją rodzinę, spotyka się ze znajomymi itp.
-Jaka jest twoja definicja RP:  Role Play jest to Wczuwanie się w swoja postać odgrywanie tak jakby prawdziwego życia.
-Nick RP (imię i nazwisko postaci):  Antonio Actimel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...