Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Igor3k apelacja o nick podczas statusu RP.


igor3k

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Igor3k

-UID: 9789

-Wiek RP: 25

Wykształcenie: Sprzedawca 

Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Bryan Nixton to 25 - letni szef jego własnej firmy o nazwie "SportCars". Miły i spokojny mężczyzna zamieszkujący ulice San Fierro. Dobrze zbudowany jak na swój wiek. Ma niebieskie oczy a jego włosy są przeważnie krótkie i brązowe. Ma charakterystyczną blizne na twarzy. 

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Bryan w wieku 15 lat przeniósł się do San Fierro ze względu swojej kryminalnej przeszłości. W wolnym czasie jeździ swoimi zwykłymi  samochodami i  dorabia sobie jako pracownik salonu w San Fierro, skupując pojazdy, i sprzedawaniu je drożej. W wieku 20 lat doznał kryzysu i był na granicy bankructwa. Wraz z pomocą jego znajomych postanowił założyć firmę samochodową. Na samym początku nie było łatwo, brak marek samochodowych, które założą z nim współpracę, brak nowych ludzi i rąk do pracy. Bryan szukał wszędzie, wstawiał ogłoszenia na stronach internetowych, nagrywał reklamy żeby wypromować jakoś swój biznes i wreszcie zacząć z niego zarabiać. Aż gdy wreszcie po 2 latach inne firmy zaczęły nabierać z nim kontaktu, nowe auta znajdowały się na salonie. Nie były to najszybsze oraz najlepsze auta, ale takie, które inne osoby zaczęły kupować. Po kolejnych 2 latach firma zaczęła na tyle się rozwijać że trafiały tam coraz lepsze auta. Po te najlepsze aż po te najszybsze i najrzadsze. Firma zarabiała potężne pieniądze, zatrudniane były nowe doświadczone osoby w handlu. Gdy salon był na tyle rozbudowany postanowili zbudować warsztat samochodowy. Do teraz ludzie często odwiedzają ten salon, często nawet są kupowane samochody, Bryan wreszcie się doczekał swojego wymarzonego biznesu aż do tego  stopnia że był to obecnie najlepszy na rynku. Do teraz mężczyzna zawdzięcza swoim znajomym ponieważ dzięki nim ta firma wogule powstała. Bryan to dobry i życzliwy człowiek po ciężkiej przeszłości. 

Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay wcielenie się w fikcyjną postać w grze dla urozmaicenia rozgrywki.

Nick RP (imie i nazwisko postaci): Bryan Nixton 

Edytowane przez igor3k
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • igor3k zmienił(a) tytuł na Igor3k apelacja o nick podczas statusu RP.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...