Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick rp


heniu123.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: heniu123
-UID: 8932
-Wiek RP: 27 
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Marius Smith to bardzo spokojna postać która handluje autami ma zielone oczy bardzo rozbudowanie mięśnie i bardzo rozrośnięte barki. Lubi ubierać się w skurzane rzeczy i lubi przy sobie nosić dużo pieniędzy.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Marius urodził się w roku 1997, jego rodzice Maria i Mark prowadzili mały komis samochodowy w którym głównie handlowali pojazdami osobowymi. Marius w wieku 12 lat spędzam wiele godzin dziennie z ojcem, patrząc jak zarabia na życie, jego matka głównie prowadziła księgi z zyskami/stratami. Młody Marius postanowił, że pójdzie w ślady rodziców. W wieku 14 lat poszedł do szkoły na kierunek handlowy w celu nabrania dobrego doświadczenia. Marius dzięki wiedzy nabytej przez biznes rodziców świetnie sobie radził, z róznego rodzaju testami sprawdzającymi jakby poradził sobie w dziedzinie handlu. Szkołę skończył bardzo dobrze, lecz dla niego było to za mało, postanowił więc podwyższyć poprzeczkę. Poszedł na studia handlowe, gdzie mógł poszerzyć oraz przetestować  swoją wiedze z handlu. Szkoła oferowała sprawdziany praktyczne z handlu. Marius zdał je celująco a jego znajomi ze studiów byli zdziwieni, jak taka osoba jak on dała rade. Nikt się o tym nie dowiedział. Marius ukończył studia z wyróżnieniem, zaczał pracować jako handlarz doskonały, wiedząc jak przechytrzyć klienta i wyjść mu na przeciw.
-Jaka jest twoja definicja RP: Jest to odgrywanie prawdziwego życia w wirutalnej rzeczywistości
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Marius Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...