Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUT ] Bevorskyq1 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Sylwek


bevorsky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bevorsky1
UID: 5129
Typ kary: MUTE
Powód kary: CBK w stronę administracji oraz frakcji na spotted. 
Nick członka administracji nadającego karę: @sylwestro___
Data nadania kary: 15:21:23 26.01.2024
Data zakończenia kary: 15:21:23 25.02.2024
Wyjaśnienie: 

Chciałbym złożyć apelację w związku z otrzymanym przeze mnie kare. Zostałem ukarany w postaci wyciszenia na okres 30 dni, podczas gdy mój kolega, który również użył podobnej treści, został ukarany na okres 7 dni. W pełni rozumiem, że moje słowa były niestosowne i przekroczyłem granice akceptowalnego zachowania na czacie. Jednakże, chciałbym prosić o rozpatrzenie mojej sytuacji z następujących powodów:

Moja kara jest znacznie dłuższa niż kara mojego kolegi, mimo że obaj użyliśmy podobnych treści. Chciałbym zrozumieć, dlaczego moja kara jest proporcjonalnie dłuższa. Rozumiem, że moje słowa były obraźliwe, jednak chciałbym podkreślić, że były one wyrażeniem emocji w danym momencie, a nie stałym wzorcem mojego zachowania na platformie. Przepraszam za moje słowa i zapewniam, że nie będą się one powtarzać.Proszę o równą ocenę zachowań użytkowników i zastosowanie zasad moderacji w sposób spójny dla wszystkich użytkowników.

Proszę o rozpatrzenie mojej sytuacji i ewentualne skrócenie okresu wyciszenia.

Edytowane przez bevorsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zainteresowany zdjęciem kary, ze względu na twoje zachowanie mam dla Ciebie propozycję.

Musisz napisać odręcznie 50x "Przepraszam administracje za swoje zachowanie, więcej razy się to nie powtórzy."


Napisane musi być ładnie (starannie) oraz ponumerowane. Daję ci na to 24h. Jeżeli wstydzisz się wysłać tutaj, możesz mi podesłać na discorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się zgodzić na tę propozycję, ponieważ uważam, że nie ma potrzeby zniżać się do tego stopnia, aby wyrazić swoje przeprosiny w taki sposób. Mam prawo do własnych granic i wyrażania przeprosin w sposób, który uważam za odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...