Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Didooo apelacja o nick podczas statusu RP.


didooooo1

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Didooo
-UID: 1076
-Wiek RP: 26
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Harry to ambitny mężczyzna, który po ukończeniu studiów w kierunku Aktorstwa postanowił aplikować do San Andreas Sheriff Department, aby zdobyć pierwsze doświadczenie w dziedzinie świata policyjnego. Jego determinacja i silna wola pomagają mu przezwyciężać każdą przeszkodę, dążąc do osiągnięcia swoich celów.

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Harry który od najmłodszych lat marzył o osiągnięciu sukcesu i realizacji swoich celów. Miał zawsze ogromne pragnienie się rozwijać i zdobywać wiedzę. Już jako dziecko wyróżniał się swoją pracowitością i zaangażowaniem w naukę. Po ukończeniu szkoły średniej, Harry postanowił podążać za swoją pasją, jaką było aktorstwo. Zdecydował się na podjęcie studiów z tego kierunku, aby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Jednakże, mimo swojej miłości do aktorstwa, Harry zawsze czuł w sobie pragnienie pomagania innym. Odkrył to, gdy w ramach jednego ze swoich projektów uniwersyteckich uczestniczył w warsztatach dla przyszłych policjantów, gdzie nabył pierwsze doświadczenie w dziedzinie policyjnej pracy i postanowił że będzie aplikować do San Andreas Sheriff Department.

-Jaka jest twoja definicja RP: Jest to RolePlay, czyli wcielanie się w postać w grze odgrywając zachowania oraz sytuacje z prawdziwego życia. 
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Harry Eldoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...