Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Blokada DM MikazzoRDM prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Okikosek


_.mkz._

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MikazzoRDM
UID: 3838
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM)Blokada dm
Powód kary: 3.02.2023r
Nick członka administracji nadającego karę: Okikosek
Data nadania kary: 29.01.2023r
Data zakończenia kary: 29.02.2023r
Wyjaśnienie: Zwracam się z apelacją w sprawie kary, jaką otrzymałem na serwerze. Pragnę przedstawić swoje stanowisko w związku z nałożeniem na mnie blokady DM.Zostałem ukarany blokadą DM przez administratora Okikosek z powodu łamania regulaminu dotyczącego DM na serwerze.  Przepraszam za wszelkie zaistniałe nieporozumienia i deklaruję swoją gotowość do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje działania.Jestem aktywnym uczestnikiem społeczności serwera i zależy mi na zachowaniu pozytywnej atmosfery oraz przestrzeganiu regulaminu. Rozumiem powagę sytuacji i chciałbym poprosić o możliwość dalszej dyskusji na ten temat oraz ewentualnej zmiany decyzji.
Coś od siebie:Proszę o uwzględnienie mojej apelacji oraz ponowne rozważenie kary nałożonej na mnie. Jestem gotów do podjęcia działań naprawczych i zobowiązuję się do przestrzegania wszystkich obowiązujących zasad.

Edytowane przez marekmostowiakv2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...