Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Mrtank apelacja o nick podczas statusu RP.


xdolar_

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Mrtank
-UID: 1294
-Wiek RP: 23
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Aiden to 23 letni mężczyzna który po żałobie ojca a później matki, żył z jego ciotką przez kilka lat. Podczas życia z ciotką Aiden chodził do szkoły policyjnej, oraz na studia. Po tym Aiden pracował jako kurier, do momentu gdy zobaczył że SASD będzie otwierało swoje szeregi oraz ma nadzieje że dostanie się do SASD i jego marzenie by zostać LEO nareszcie się spełni.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Aiden urodził się 11.01.2000 na Alasce żył w dobrej rodzinie oraz nie miał dużych problemów rodzinnych. Gdy Aiden miał 13 lat jego Ojciec który pracował jako State trooper w lokalnej jednostce został postrzelony w klatkę piersiową co spowodowało jego śmierć, jego Matce było ciężko przejść przez to i Oddała swojego syna do Ciotki W stanie San Andreas był to dobry wybór bo kilka dni po oddaniu Aidena jego matka się zabiła. Aiden dowiedział się o tym miesiąc później, marzeniem Aidena zawsze było zostaniem Funkcjonariuszem LEO więc postanowił pójść do szkoły policyjnej oraz na studia. Po Skończeniu studiów Aiden nie mógł znaleźć odpowiedniej jednostki która by go zaciekawiła więc pracował jako kurier do momentu do którego nie zobaczył że SASD za niedługo będzie otwierało swoje szeregi 
-Jaka jest twoja definicja RP:   RP to RolePlay czyli odgrywanie życia oraz różnych rzeczy z prawdziwego życia w grze.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Aiden Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...