Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


william_adams

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: William_Adams
-UID:  5713
-Wiek RP: 30
-Wykształcenie:  Magister prawa.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jako dobrze zbudowany mężczyzna, czuję się pewny siebie i silny. Moje ramiona są szerokie, a mięśnie dobrze wyrzeźbione. Spędzam dużo czasu na treningu, aby utrzymać swoją formę i zdrowie. Uwielbiam ćwiczyć, bo daje mi to poczucie satysfakcji i dodaje energii. Kiedy patrzę w lustro, widzę silnego i zdrowego mężczyznę, gotowego na wyzwania. Ciało jest dla mnie narzędziem, które pomaga mi cieszyć się życiem i być aktywnym.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jako sheriff z Ameryki, jestem odpowiedzialny za utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w moim hrabstwie. Noszę charakterystyczny mundur, odznaki i noszę broń służbową. Moja praca polega na egzekwowaniu prawa, prowadzeniu śledztw, a także ochronie społeczności. Współpracuję z innymi organami ścigania, sądami i lokalnymi władzami, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym mieszkańcom. To wymaga zarówno wiedzy prawniczej, jak i umiejętności komunikacyjnych. Kocham swoją pracę i dążę do tego, aby nasze hrabstwo było bezpieczne i sprawiedliwe dla wszystkich.
-Jaka jest twoja definicja RP: "RP" to skrót od "Role-Playing" (pol. "gra fabularna"). Jest to forma rozrywki, w której uczestnicy wcielają się w fikcyjne postacie i tworzą historie, symulując różne sytuacje i interakcje.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): William Adams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...