Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


aimbtw2300

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Miller
-UID: 17373 
-Wiek RP:  25 
-Wykształcenie: Technik mechanik.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): ako mechanik, często pracuję w pozycji stojącej lub klęczącej, aby naprawiać samochody i inne pojazdy. Moje ciało jest silne i wytrzymałe, aby móc podnosić ciężkie przedmioty i wykonywać fizyczne zadania. Moje ręce są zazwyczaj brudne od smaru i oleju, ale to dowód na to, że ciężko pracuję. Staram się dbać o swoje ciało i utrzymywać dobre zdrowie, ponieważ praca mechaniczna może być wymagająca fizycznie.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): ako mechanik, pochodzę z małego miasteczka. Moja rodzina jest związana z branżą motoryzacyjną od pokoleń, więc od najmłodszych lat interesowałem się samochodami i ich naprawą. W wieku 16 lat zacząłem pomagać w warsztacie swojego ojca, a od tamtej pory moja pasja tylko się pogłębiała. Uczę się ciągle, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w dziedzinie mechaniki. Moje hobby to również samodzielne naprawianie i modyfikowanie samochodów.
-Jaka jest twoja definicja RP: Odwzorowanie realnego życia w grze komputerowej.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  John Miller 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...