Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Zac0l


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Reiss
Nick Oskarżonego: Zac0l
Powód Skargi: Nabijanie punktów respektu na dm (da się to robić nie jest to naprawione gdy inny gracz mnie zabije a drugi nabija punkt dalej to działa), 2 skarga strzelanie bez ammo 
Data I Godzina Zdarzenia: 04.02.2024 
Opis całej sytuacji: Po pierwsze zacol nabił na mnie pkt respektu na dm a po drugie strzelal bez ammo 
Coś od siebie: Powinien zostać ukarany.
Dowód! (Wymagane!): 
image.png.adfaef304b358a8bfae3dd13d42f7694.png https://youtu.be/MiYFtbbkAdg  NABIJANIE RESPEKTU


Z karabinu HK Został oddany strzał w kierunku mojego ziomka Nie można powiedzieć ze był to strzał przypadkowy bo był on z przycelowaniem + ja za zlootowanie 1 paczki ammo za którą oddałem 5k dla zacola dostaje kare dm 5d zlootowana została przypadkiem bo kbf się wbił na 4 na bitke xDD więc było to poprostu uprzykrzanie mi zycia przez zac0la.... 
Part 1 - https://ujeb.link/PART1
Part 2 - https://ujeb.link/PART2
Prosze sie nie bac linków to jest skracacz do linku XD
 



Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png.d637a3c219a71ceea5549de97f13cd96.png

Edytowane przez wyeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

Z tego co wiem, to było ogłoszenie odnośnie naprawienia punktów respektu, o czym cie informowałem to po 1. Po 2. Widząc w.w. ogłoszenie byłem pewien, że zostało to naprawione.

2) na klipie nie widać, żebym oddawał strzał i sam też sobie tego nie przypominam. A to, że "celowalem" nie jest łamaniem regulaminu dopóki nie oddam strzału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zac0l napisał:

1)

Z tego co wiem, to było ogłoszenie odnośnie naprawienia punktów respektu, o czym cie informowałem to po 1. Po 2. Widząc w.w. ogłoszenie byłem pewien, że zostało to naprawione.

2) na klipie nie widać, żebym oddawał strzał i sam też sobie tego nie przypominam. A to, że "celowalem" nie jest łamaniem regulaminu dopóki nie oddam strzału. 

Obejrzyj clip dokładniej na 0.25 koleko i w 720p wszystko widac był oddany strzał 
Okej ja ciebie też przeprosiłem za zlootowanie wyslalem kase a i tak nadałeś blokadę więc nie będe inny też powinieneś zostac ukarany 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wyeu napisał:

Obejrzyj clip dokładniej na 0.25 koleko i w 720p wszystko widac był oddany strzał 
Okej ja ciebie też przeprosiłem za zlootowanie wyslalem kase a i tak nadałeś blokadę więc nie będe inny też powinieneś zostac ukarany 🙂 

Ok, czekam na decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zac0l napisał:

Ok, czekam na decyzję.

A tak ps. to miedzy 46-48 sekunda widać ze strzelasz XD
legenda jak bedziesz to sprawdzał daj se 0.25 albo 0.50 szybkość i 720p 

Edytowane przez wyeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wyeu napisał:

Obejrzyj clip dokładniej na 0.25 koleko i w 720p wszystko widac był oddany strzał 
Okej ja ciebie też przeprosiłem za zlootowanie wyslalem kase a i tak nadałeś blokadę więc nie będe inny też powinieneś zostac ukarany 🙂 

BTW, to chwile wcześniej mi to ammo zlootowales nie mając do tego prawa heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zac0l napisał:

Jeśli strzelilem, to tez nieświadomie, bo na tym klipie nadal strzalu nie widze  xD

 

celowałeś więc raczej strzał nie był NIECELOWY widać strzał dokładnie nie chce mi sie clipa przycinac ale widać ze poruszyło ci się HK a pozatym z dzwiekiem slychać ze strzeliles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, legendarymanv8 napisał:

@zac0l Dlaczego twierdzisz że @wyeu nie miał prawa ci zlootować amma (Chce to wyjaśnić)
@zac0l Dlaczego twierdzisz że nie strzelałeś gdzie na filmiku jest widoczne że oddajesz strzał z broni do której nie masz amunicji w ekwipuku?

Trochę ja to wyjaśnie niech on powie jak było 
Strzelalismy się na dm nas było 3 i wbił się na 4 kbf chb i ja z czystej ludzkiej niewiedzy poprostu zlootowałem ammo dla zac0la czego żałuję przeprosiłem go i nawet dalem 5k na nową paczkę ammo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, ze nie zabił mnie on, nikt z jego organizacji ani sojuszników. Według mnie na klipie żadnego strzału nie widać, a widoczne poruszenie broni mogło być związane z ruchem myszki w bok. Myślę, że skoro do mnie strzelał, to mogłem nią ruszyć. Sam też sobie strzału nie przypominam. A jeśli strzeliłem bez ammo, to musiało mi to wylecieć z głowy, gdy byłem zaaferowany tym ,że zlootowal mnie ktoś, kto nie mógł tego zrobić. 

 

Jeśli sytuacja ze strzałem  miała miejsce, to sorry

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zac0l napisał:

Dlatego, ze nie zabił mnie on, nikt z jego organizacji ani sojuszników. Według mnie na klipie żadnego strzału nie widać, a widoczne poruszenie broni mogło być związane z ruchem myszki w bok. Myślę, że skoro do mnie strzelał, to mogłem nią ruszyć. Sam też sobie strzału nie przypominam. A jeśli strzeliłem bez ammo, to musiało mi to wylecieć z głowy, gdy byłem zaaferowany tym ,że zlootowal mnie ktoś, kto nie mógł tego zrobić. 

 

Jeśli sytuacja ze strzałem  miała miejsce, to sorry

Nie kłam ze nie było strzału na clipie ten strzał SŁYCHAĆ i widać ze strzelileś bo broń ma specyficzny ruch podczas strzału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...