Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Bevorsky1 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Sylwek


bevorsky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bevorsky1
UID: 5129
Typ kary: MUTE
Powód kary: CBK w stronę administracji oraz frakcji na spotted. 
Nick członka administracji nadającego karę: @sylwestro___
Data nadania kary: 15:21:23 26.01.2024
Data zakończenia kary: 15:21:23 25.02.2024
Wyjaśnienie: 

Chciałbym złożyć apelację w związku z otrzymanym przeze mnie kare. Zostałem ukarany w postaci wyciszenia na okres 30 dni za napisanie „Jebac policje i sylwka tez”podczas gdy mój kolega, który również użył podobnej treści w stronę administratorki, został ukarany na okres 7 dni. W pełni rozumiem, że moje słowa były niestosowne i przekroczyłem granice akceptowalnego zachowania na czacie. Jednakże, chciałbym prosić o rozpatrzenie mojej sytuacji z następujących powodów:

Moja kara jest znacznie dłuższa niż kara mojego kolegi oraz innego gracza za obrazę administracji został ukarany na 3 dni,  pomimo mimo że użyliśmy podobnych treści. Chciałbym zrozumieć, dlaczego moja kara jest proporcjonalnie dłuższa. Rozumiem, że moje słowa były obraźliwe, jednak chciałbym podkreślić, że były one wyrażeniem emocji w danym momencie, a nie stałym wzorcem mojego zachowania na platformie. Przepraszam za moje słowa i zapewniam, że nie będą się one powtarzać.Proszę o równą ocenę zachowań użytkowników i zastosowanie zasad moderacji w sposób spójny dla wszystkich użytkowników.

Proszę o rozpatrzenie mojej sytuacji i ewentualne skrócenie okresu wyciszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...