Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na gracza William_Adams


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Reiss
Nick Oskarżonego: William_Adams
Powód Skargi: Bugowanie sklepikarza
Data I Godzina Zdarzenia: 04.02.2024 
Opis całej sytuacji: Typek buguje sklepikarza po uderzeniu go dodaje nam to full hp widac ze nie zrobil tego przypadkiem..
Coś od siebie:Licze na ukaranie gracza. Pozdrawiam cieplutko 
Dowód! (Wymagane!): https://youtu.be/JXMyzeAC_Cg
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):
image.png.c7d32994dd7760f38d06ec6ba45aa7f7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, z mojego punktu widzenia sytuacja wyglądała w taki sposób że biłem się z millerem w domku organizacji, po czym dziwnym trafem zostałem wtepany do sklepik myląc Millera, pomyliłem go z NPC”em który znajdował się w środku, zrobiłem to nieświadomie, za co chciałbym przeprosić, aczkolwiek dużo mi to nie zmieniło z racji też że posiadałem maksymalną ilość zdrowia. Liczę o zrozumienie, w dodatku dodam że posiadam cały czas skoki packet losów przez co mógł powstać zaistniały incydent. Za wszystko chciałbym przeprosić, oraz jeżeli jest potrzeba - przyjmę konsekwencje na „męską klatę”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, william_adams napisał:

A więc tak, z mojego punktu widzenia sytuacja wyglądała w taki sposób że biłem się z millerem w domku organizacji, po czym dziwnym trafem zostałem wtepany do sklepik myląc Millera, pomyliłem go z NPC”em który znajdował się w środku, zrobiłem to nieświadomie, za co chciałbym przeprosić, aczkolwiek dużo mi to nie zmieniło z racji też że posiadałem maksymalną ilość zdrowia. Liczę o zrozumienie, w dodatku dodam że posiadam cały czas skoki packet losów przez co mógł powstać zaistniały incydent. Za wszystko chciałbym przeprosić, oraz jeżeli jest potrzeba - przyjmę konsekwencje na „męską klatę”

Ciekawe tłumaczenie XD, strzelaleś sie na dm a nie biłeś wbiłeś tam specjanie wbić sobie apteczkę za FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wyeu napisał:

Nick Oskarżającego: Reiss
Nick Oskarżonego: William_Adams
Powód Skargi: Bugowanie sklepikarza
Data I Godzina Zdarzenia: 04.02.2024 
Opis całej sytuacji: Typek buguje sklepikarza po uderzeniu go dodaje nam to full hp widac ze nie zrobil tego przypadkiem..
Coś od siebie:Licze na ukaranie gracza. Pozdrawiam cieplutko 
Dowód! (Wymagane!): https://youtu.be/JXMyzeAC_Cg
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):
image.png.c7d32994dd7760f38d06ec6ba45aa7f7.png

W dodatku dodam, iż żaden z w/w dowodów nie wskazuje na to, ani nie udowadnia tego że uderzając danego NPC’a zostałem uleczony do maksymalnej ilości HP - każdy może go uderzyć, nigdzie nie jest mówione że bije się go do jakiś przywilejów, również dodam iż żaden regulamin nie mówi o tym, że owa czynność (uderzanie NPC’ów) jest czymś zabronionym. Odchodząc od tematu, twoja organizacja niejednokrotnie, jak ty to nazywasz „Buguje sklepikarza” wraz z samym tobą, a więc moim skromnym zdaniem pogrążasz tylko swoją sytuację, jak i imienia organizacji do której należysz - aczkolwiek wnioski zostawiam dla Ciebie. Czekam na werdykt osoby, która odpowiedzialna jest za wyznaczanie konsekwencji, aby przenalizowała te „Dowody”. Do tego czasu nie odczuwam potrzeby wypowiadać się już w tym temacie, gdyż ująłem wszystko co chciałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

z poważaniem William Adams.

Edytowane przez william_adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, william_adams napisał:

W dodatku dodam, iż żaden z w/w dowodów nie wskazuje na to, ani nie udowadnia tego że uderzając danego NPC’a zostałem uleczony do maksymalnej ilości HP - każdy może go uderzyć, nigdzie nie jest mówione że bije się go do jakiś przywilejów, również dodam iż żaden regulamin nie mówi o tym, że owa czynność (uderzanie NPC’ów) jest czymś zabronionym. Odchodząc od tematu, twoja organizacja niejednokrotnie, jak ty to nazywasz „Buguje sklepikarza” wraz z samym tobą, a więc moim skromnym zdaniem pogrążasz tylko swoją sytuację, jak i imienia organizacji do której należysz - aczkolwiek wnioski zostawiam dla Ciebie. Czekam na werdykt osoby, która odpowiedzialna jest za wyznaczanie konsekwencji, aby przenalizowała te „Dowody”. Do tego czasu nie odczuwam potrzeby wypowiadać się już w tym temacie, gdyż ująłem wszystko co chciałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

z poważaniem William Adams.

chat GPT bratku XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wyeu napisał:

wbiłeś specjalnie nabić sobie HP do sklepu XD

Czekam na dowody, które wskażą ile było HP, przed wejściem do sklepu jak i po jego wyjściu. Inaczej nie odczuwam potrzeby dalszej konwersacji z tobą, gdyż twoje dowody mówią tyle co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...