Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


fifkar

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:FIFKUSS
-UID: 18678
-Wiek RP: 25
-Wykształcenie: magister prawa
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Dobrze zbudowany czarno skóry mężczyzna mężczyzna posiadający 1.87 metrów wzrostu. Posiada lekki zarost oraz ma włosy koloru brązowego. jest szybki i zwinny dobrze prowadzi samochody.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w chicago w wieku 5 lat przeprowadził się do Las Venturas. Od dzieciaka interesował się pracą strażaków i policjantów. codziennie widział bohaterskie czyny służ i chciał być taki jak oni. Postanowił pójść na studia policyjne które skończył z wyróżnieniem. Aktualnie jest zdeterminowany do pomagania innym więc czeka dołączenie do SASD gdy tylko ogłoszą nabory o będzie tam 1
-Jaka jest twoja definicja RP: Rp ro innaczej Role Play czyli tworzenie fabuły wymyślonymi przez siebie postaciami z ciekawym pochodzeniem i historią którymi ludzie odgrywają ciekawe sytuacje interakcje i tworzą nowe historie.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jordan Prescott

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...