Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Support Zac0l


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick z serwera:  Reiss
Nick osoby oskarżonej:  Zac0l
Powód napisania skargi: Odrzucanie apelacji po przeproszeniu + przelaniu kasy 
Godzina zdarzenia: 04.02.2024
Dokładna data zdarzenia: 04.02.2024
Opis sytuacji: Ogólnie byłem na strefie dm biliśmy się ze swoją organizacją nagle wbił się gracz kbf i zabił zac0la czego nie zauważyłem i zlootowałem gracza z 1x paczki ammo do HK po czym ten typek powiedział ze zlootowalem go a nikt z mojej org go nie zabił, przeprosiłem tego gracza dałem gotówkę 5000$ lecz gracz i tak wlepił mi blokadę dm i po przeprosinach nie chce mi jej zdjąć chociaż go przeprosiłem i nie było zrobione to specjalnie. Było to moje nie dopatrzenie lecz po przeproszeniu i oddaniu pieniedzy administrator nie powinien dawać mi tej blokady na DM. Jeszcze raz bardzo przepraszam tego administratora za tą sytuację na strefie DM.
Dowody: Widać wszystko na forum na apelkach.
image.png.677472ee5a5fc42e87bb463d0532b66d.png
Coś od siebie: Liczę na wyjaśnienie sprawy Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje, to wyjaśniłem Ci wszystko w apelacji. Nie powinieneś w ogóle mojego eq otwierać. Pieniądze ci oddałem, ale przelewałeś mi je spowrotem. IMO powinieneś mi oddać zlootowane rzeczy, bo to nie pieniądze mi zabrałeś, a nawet nie wyraziłeś chęci ich oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zac0l napisał:

Na moje, to wyjaśniłem Ci wszystko w apelacji. Nie powinieneś w ogóle mojego eq otwierać. Pieniądze ci oddałem, ale przelewałeś mi je spowrotem. IMO powinieneś mi oddać zlootowane rzeczy, bo to nie pieniądze mi zabrałeś, a nawet nie wyraziłeś chęci ich oddania.

Zabrałem ci 1paczkę ammo dałem 5k za 5k można kupić 2paczki, nie powiedziałeś mi nic o oddaniu mogę ci oddać nawet 2eq ammo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, to czemu po tym jak mnie zlootowales i powiedziałem że nie masz tego robić, to powiedziałeś,  że nic mi nie zabrałeś? Do winy przyznałeś się dopiero, jak powiedziałem, że to zweryfikuję.  Także IMO  zrobiłeś to świadomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zac0l napisał:

A swoją drogą, to czemu po tym jak mnie zlootowales i powiedziałem że nie masz tego robić, to powiedziałeś,  że nic mi nie zabrałeś? Do winy przyznałeś się dopiero, jak powiedziałem, że to zweryfikuję.  Także IMO  zrobiłeś to świadomie.

Nie powiedziałem tak zabrałem 1paczke ammo do HK, NIE WIEDZIALEM ZE ZABIŁ CIE KBF zebym wiedział to bym cie nie lootował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zac0l napisał:

Powiedziałeś:), z tego co wiem to robiłeś klipy, a to działo się chwilę wcześniej, więc powinno być uchwycone przez ciebie.

Nic takiego nie powiedziałem, jezeli nie masz clipa nie ma dowodu a dowody na to ze cie przeprosiłem sa bo napisałem chyba nwet sorki i przelałem siianko, pozatym za 5k mozesz kupic 2x paczki do hk 
wiec bezsens było oddawac odrazu ci przelalem 5k i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...