Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


kowciu4737

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: kowciu
-UID:  7893
-Wiek RP:  27
-Wykształcenie:  Wyższe 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Jason Anderson jest doświadczonym detektywem, który specjalizuje się w rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych. Jego niezłomna determinacja oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji sprawiają, że jest cenionym i szanowanym funkcjonariuszem w swojej jednostce.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jason Anderson pochodzi z rodziny o tradycjach policyjnych, jego ojciec był cenionym detektywem. Od najmłodszych lat marzył o służbie w policji, a po ukończeniu akademii kryminalnej poświęcił się pracy na rzecz społeczności. Jego doświadczenie obejmuje zarówno pracę na patrolu, jak i śledztwa w sprawach kryminalnych. Jason jest niezwykle oddany swojej pracy i zawsze stara się zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom miasta.
-Jaka jest twoja definicja RP:  RP (Role-Playing) postaci Jasona Andersona polega na stworzeniu pełnego charakteru detektywa w kontekście fikcyjnego świata lub historii. Obejmuje to wykreowanie motywacji, cech osobowości, doświadczeń życiowych, a także podejmowanie działań i decyzji w ramach fikcyjnych sytuacji. Dzięki RP można wcielić się w postać i odgrywać ją w różnych scenariuszach czy opowieściach.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Jason Anderson 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...