Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Kingers apelacja o nick podczas statusu RP


_kingers_

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Kingers

-UID: 19064

-Wiek RP: 21

-Wykształcenie: wyższe

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Steven Gibson to utalentowany adwokat, specjalizujący się w dziedzinie prawa korporacyjnego i praw człowieka. Urodzony w San Fierro, zdobył wykształcenie prawnicze na renomowanej uczelni, a jego pasja do sprawiedliwości zrodziła się już w młodym wieku

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Steven Gibson, urodzony w 2003 roku w San Fierro, to nie tylko utalentowany inżynier oprogramowania, ale także jedno z ciekawszych ogniwek w rodzinnej tradycji prawniczej. Jego korzenie sięgają głęboko w środowisko prawnicze, jako że obie jego rodziny od pokoleń związane są z praktyką prawniczą. Choć zdolności rodzinne sugerowałyby, że Steven również podąży ścieżką prawniczą, to już od młodości wykazywał fascynację światem technologii i informatyki.

-Jaka jest twoja definicja RP: RP, czyli role-playing, to forma rozgrywki, w której uczestnicy wcielają się w określone postacie, zazwyczaj stworzone przez siebie lub dostępne w ramach danej gry.

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Steven Gibson

Edytowane przez _kingers_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...