Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

kingers apelacja o nick podczas statusu RP.


_kingers_

Rekomendowane odpowiedzi

kingers apelacja o nick podczas statusu RP.

 

-Nick:kingers
-UID: 19064
-Wiek RP: 21
-Wykształcenie: wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Steven Gibson to utalentowany adwokat, specjalizujący się w dziedzinie prawa korporacyjnego i praw człowieka. Urodzony w San Fierro, zdobył wykształcenie prawnicze na renomowanej uczelni, a jego pasja do sprawiedliwości zrodziła się już w młodym wieku


-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Steven Gibson, urodzony w 2003 roku w San Fierro, to fascynujące połączenie talentów technologicznych i rodzinnych tradycji prawniczych. Jego korzenie sięgają głęboko w środowisko prawnicze, z obiema rodzinami związanymi z praktyką prawniczą od wielu pokoleń. Mimo tradycji rodzinnej sugerującej karierę prawniczą, już od młodości Gibson wykazywał wyjątkowe zainteresowanie światem technologii i informatyki.

Po ukończeniu szkoły średniej, Gibson zdecydował się podążać za swoją pasją, zdobywając wykształcenie w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Jego talent szybko przyciągnął uwagę branżowych ekspertów, a wkrótce potem założył własną firmę informatyczną, która odniosła znaczny sukces. Jego innowacyjne podejście do projektowania oprogramowania przyniosło mu uznanie zarówno w branży technologicznej, jak i poza nią.

Pomimo sukcesów w dziedzinie technologii, Gibson nie zapomina o korzeniach rodziny prawniczej. Jego unikalne połączenie umiejętności informatycznych i zrozumienia prawa przynosi nowe spojrzenie na rozwój technologii w kontekście społecznym i prawny, co czyni go niezwykle ciekawym i wszechstronnym specjalistą.

-Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay czyli kreowanie kierowanej przez siebie postaci w oparciu o pewne założenia.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Steven Gibson

Edytowane przez _kingers_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...