Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] mlody_fonsi prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Spluwa


f4zzi03

Rekomendowane odpowiedzi

uszczerbek.jpg.81f26608e715b009ed93792245e88c99.jpgNick na serwerze: mlody_fonsi
UID: 10609
Typ kary: ZPJ
Powód kary:taran SAPD / Dowody dostarczone
Nick członka administracji nadającego karę: Spluwa
Data nadania kary: 2024-02-06 19:05:36
Data zakończenia kary: 2024-02-07 07:05:36
Wyjaśnienie: Sytuacja miała miejsce obok mojej bazy, gdzie poruszałem się swoim pojazdem NRG. W trakcie tego, funkcjonariusz SAPD przebił mi opony. No to, skoro w formie żartu, to było oczywiście oczekiwałem zwrotu pieniędzy, jednakże nie dostałem go. Dopiero od drugiego funkcjonariusza później. Wtedy postanowiłem w formie żartu wziąć FBI Ranchera i delikatnie uderzyć w jednostkę policyjną. Oczywiście, po uderzeniu przeprosiłem i się zaśmiałem, lecz nałożona została na mnie kara.
Coś od siebie:Oczywiście, chciałbym dodać od siebie, że jednostka SAPD nie powinna być ponad prawem i robić sobie, co chce. W takim przypadku, gram na serwerze już długi okres czasu, a moja ostatnia kara (np. ZPJ/MUTE) jest z 04.01.2024. Spędzam na serwerze miło czas, nie przeszkadzając nikomu i prowadząc sobie normalną rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spluwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...