Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Absolwent ukarany przez Hoffmann


end0101

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Absolwent
UID: 134
Serial: 2E566ED0210882B978933C5066AF8534
Typ kary: BEN
Powód kary: Omijanie bana
Nick członka administracji nadającego karę: Hoffmann
Data nadania kary: Dziś ( 26 Października 2022 )
Data zakończenia kary:  21.07.2025 ( Niby perm )
Wyjaśnienie: Otusz, otrzymałem bana wcześniej od DXTj, za zabijanie administracji na dm, postąpiłem oczywiście nie odpowiednio, natomiast skąd miałem wiedzieć że reporta robia, zabiłem 3 typa a nagle ktoś się pojawia to strzelam potem się zdenerwowałem bo Moderator powiedział że mi załatwi bana  to się za przeproszeniem wkur**em no i zaczałem go wyzywać, za co dostałem już karę mute'a i mam ją dalej. Natomiast dostałem również bana jakieś 10m Później od DXTj, na drugi dzień ( Dziś ) Wracam z roboty, otwieram piwko i odpalam mta, po czym widze że nie mam bana trochę dziwne, pomyślałem sobie no dobra to gram. 5M później otrzymałem bana za niby omijanie kary gdzie nawet nie wiedziałem skąd mam ub. Hoffmanna zwyzywałem na wiadomości prywatnej na discordzie, ponieważ również się mega wkur***m, przepraszam Hoffmanna ale i tak on powinien mnie zrozumieć, bo tłumaczyłem mu o co chodzi a on dalej tłukł mi o tym samym....
Coś od siebie: Nic więcej nie powiem, poprostu przepraszam, ale na przyszłość proszę nie banować odrazu tylko się tepnąć i wyjaśnić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...