Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 zac0l apelacja o nick podczas statusu RP.


zac0l

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: zac0l
-UID: 17424
-Wiek RP:  21
-Wykształcenie: Mechanior
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  21 letni  obywatel San Andreas interesujący się różnymi pojazdami.  Lubi Lawety i kocha zarząd w jego pracy (ERS).
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):

Joe to 21-letni młody mężczyzna, którego życie toczy się w środowisku mechaniki samochodowej od najmłodszych lat. Jego pasja do naprawy pojazdów i fascynacja motoryzacją wynika z dzieciństwa, kiedy to spędzał wiele godzin w warsztacie swojego ojca, który prowadził rodzinny biznes związany z handlem samochodami. Już wtedy Joe podziwiał umiejętności swojego ojca jako laweciarza, co zainspirowało go do podjęcia tej samej ścieżki zawodowej.

Obecnie pracując jako laweciarz w frakcji ERS, Joe nie tylko wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem, ale również z odwagą, która pozwala mu podejmować się nawet najtrudniejszych zadań. Niezależnie od tego, czy jest to wyjazd po stłuczony samochód w środku nocy, czy też trudne warunki atmosferyczne, Joe zawsze stawia sobie za cel skuteczne wykonanie zadania.

Po pracy lubi relaksować się, sięgając po butelkę PERŁY EXPORT, ulubiony trunek, który doskonale komponuje się z chwilą odpoczynku. Często też wybiera się na turecki kebab, który kojarzy mu się z beztroskimi chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Jego życie to harmonijne połączenie pasji do motoryzacji, odwagi w pracy oraz chwil relaksu i przyjemności po ciężkim dniu pełnym pracy.


-Jaka jest twoja definicja RP:  RP jest dla mnie odgrywaniem wybranej przez siebie roli/postaci.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Joe Stooley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...