Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SpiochuGOD apelacja o nick podczas statusu RP.


spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: SpiochuGOD
-UID: 7268
-Wiek RP: 31
-Wykształcenie: Podstawowe, średnie, wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jestem Grekiem przyjechałem San Andreas z Grecji, mam 31 lat i jestem zabawny,
kulturalny, ciekawy i szalony. Filantrop, deweloper, inżynier a także tynkarz i w dodatku akrobata, idealny materiał na przyszłego Prezydenta.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):

Bruno Banani to postać o niezwykłej przeszłości i transformacji. Pochodzi z Grecji i przyleciał do San Andreas w poszukiwaniu lepszego życia. Niestety, życie szybko się dla niego skomplikowało, a znajdując się w trudnej sytuacji, postanowił dołączyć do lokalnego gangu, by przetrwać.

Jego doświadczenie w świecie przestępczym szybko rosło, jednak wraz z tym rosła również jego świadomość moralna. Mimo że był związany z gangiem, zawsze w swoim sercu pragnął czegoś lepszego dla siebie i swojego miasta.

Po roku życia w cieniu przestępczości Bruno postanowił zmienić swoje życie. Zrozumiał, że droga gangstera nie prowadzi go do szczęścia ani spełnienia. Postanowił więc podjąć trudną, ale szlachetną decyzję – dołączyć do sił policyjnych.

Jego transformacja z gangstera w policjanta była długim i wyboistym procesem. Musiał przejść przez wiele trudności, aby udowodnić, że zasługuje na drugą szansę i może służyć społeczeństwu jako stróż prawa.

Dzięki swojej determinacji, pracy i poświęceniu, Bruno ostatecznie zdołał osiągnąć swój cel i stać się policjantem w San Andreas. Teraz wykorzystuje swoje doświadczenie z poprzedniego życia, aby zwalczać przestępczość i chronić mieszkańców swojego miasta.

-Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie sytuacji z życia w mieście jakim jest SAN ANDREAS
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Bruno Banani

Edytowane 25 Stycznia przez kviatkovsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...