Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Marleyy (czy jakos tak ma ten nick)


mrblacku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: mrblack
Nick Oskarżonego: @marleyek_
Powód Skargi: Jezdzenie moimi pojazdami po tym jak powiedzialem mu aby nimi nie jezdzil nie moglem wczoraj zabrac mu tych kluczy wiec wzial i na zlosc mi te pojazdy wywiozl na dm wiedzac ze ja mam blackliste i blokade dm 
Data I Godzina Zdarzenia: Bedzie widoczne na SS
Opis całej sytuacji: No to napisalem do niego na discordzie ze ma nie jezdzic moimi autami i ze nie moge mu zabrac dzisiaj kluczy (sytuacja byla wczoraj) a on napisal ze okej ze nie bedzie jezdzil to specjalnie wywiozl mi je na dm wiedzac ze ja nie moge ich stamtad wziasc bo mam blokade dm i blackliste
Coś od siebie: licze na ukaranie gracza poniewaz teraz nie moge jezdzic tymi autami bo mi je wywiozl na dm
Dowód! (Wymagane!):
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):
                                                                                                              image.thumb.png.2b01f7c8f33141e3f574526849a2d0c9.pngimage.thumb.png.b9731b1441f3654b46a125234bed9b87.pngimage.thumb.png.58e92fe621cc41450255cb9295fe6d33.png

 

Edytowane przez hxwc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marley

Jak napisałeś mi to jak tam masz wczoraj a następna jest 06.02.2024

 

I po za tym napisałeś na konto kiedy nie miałem już tego konta i nic takiego nie pisałem 

 

Jak masz potwierdzenie że to ja to napisz tutaj to zobaczymy 

 

 

I nie mów że nie wiesz że nie wiedziałeś że tamte konto zchackowali bo mam są jak wiesz o tym bo mi napisałeś na nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...