Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Tudor apelacja o nick podczas statusu RP.


macek4752

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:Tudor
-UID: 17465
-Wiek RP: 20
-Wykształcenie: średnie 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Frank jest energicznym i pełnym pasji młodym człowiekiem. Uwielbia przygody i jest gotowy na nowe wyzwania. Jego otwartość na świat i chęć do nauki sprawiają, że jest zawsze gotowy do odkrywania nowych rzeczy i poznawania nowych ludzi. Frank jest również bardzo kreatywny i ma wyjątkowy talent do rozwiązywania problemów. Jego pozytywne podejście do życia sprawia, że zawsze jest w stanie znaleźć radość i zabawę w każdej sytuacji
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 

Frank ma fascynującą historię życia. Pochodzi z małego miasteczka, gdzie dorastał w rodzinie o mocnych więziach. Jego rodzice zawsze go wspierali i zachęcali do realizacji swoich marzeń. Od najmłodszych lat Frank wykazywał zainteresowanie służbą publiczną i sprawiedliwością. To właśnie te pasje skierowały go w stronę kariery w organach ścigania.

Po ukończeniu szkoły średniej, Frank postanowił kontynuować swoje edukację na kierunku kryminalistyka. Uczestniczył w różnych programach szkoleniowych, zdobywając wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy w służbach policyjnych. Jego determinacja i zaangażowanie przyniosły mu wiele pochwał i wyróżnień. Frank jest gotowy na wyzwania, jakie niesie praca w służbach policyjnych i nie możemy się doczekać, jakie niesamowite rzeczy osiągnie w tej roli!
-Jaka jest twoja definicja RP: Rp to skrót od "role-playing" i oznacza odgrywanie ról. To zabawa, w której symulujemy postacie i wcielamy się w ich rolę, tworząc historie i interakcje z innymi.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Frank Tudor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...