Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Walecz apelacja o nick podczas statusu RP.


.walecz

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Walecz
-UID:  9193
-Wiek RP: 21 (12-07-2002)
-Wykształcenie: Porzucona szkoła średnia w Francji
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Mohammed El Ghzaui, 21 lat (12-07-2002) 192cm wzrostu. Mulat z czarnymi włosami, osoba bardzo energiczna uzależniona od hazardu. Lubi luksusowe życie więc do tego dąży. Jest on bardzo społeczny i ciężku mu jest wyobrażić sobię spędzanie czasu samemu.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Mohammed El Ghzaui, z maroka przyjechał do francji w wieku 6lat i zaczął tam edukacje. Szybko zrozumiał że szkoła nie jest dla niego więc ją porzucił i z racji takiej ze nie mógł sobie znaleść roboty w Francji, wyjechał do Stanów a dokładniej Los Santos. Porzucił on calą rodzine, znajomych, wszystko. Wziął ze sobą jednego przyjeciela i zarobił on tam swoje pierwsze pieniądze na mechaniku, które zaiwestował na giełdzie samochodowej, z racji takiej że zaczynał inwestować często schodził na minus. Ciężko mu było się utrzymać, ale mimo to że mieszkał w nagorszym domku w sanfiero, w norze która miała 7m2, nadal rozwijał się w inwestowaniu i co raz mu to lepiej szło. udało mu się kupić pierwszy samochód, co prawda była to manana lecz i tak była to lepsza opcja niż chodzenie codzienie na nogach do miasta San Fiero żeby pracować jako mechanik i rozwijać się na giełdzie. Wkoncu stopniowo wychodził na plus aż mu sie udało dojść do wolności finansowej. Teraz planuje zacząć pracować dla SASD, ma nadzieje że dostarczy mu to dużo wrażeń
-Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay, jest to odgrywanie postaci wymyślonej lub nie. Ważne jest mieć frajde z odgrywania aby sensowie i w fajny sposób poprowadzić swoją postać przy tym nie przekraczająć granic.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Imię: Mohammed Nazwisko: El Ghzaui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...