Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Aksiu apelacja o nick podczas statusu RP.


smalczak

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Aksiu
-UID: 13056
-Wiek RP:  23
-Wykształcenie:  średnie, wysze 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jacob  Brown ma lat 20. Jego ojciec Mark Gardner pracował jako SAPD, natomiast matka Valeria Gardner była menadżerką w jednym z większych hoteli w ich mieście, a dokładniej Hotel 5 de Mayo. Chłopak był zapatrzony w ojca, zawsze czekał aż ten wróci z służby i opowie mu jak minął dzień w pracy. Młody Jacob poszedł w ślady ojca i w wieku 20lat dołączył do tamtejszej SAPDÓW. Tam sprawował się bardzo dobrze, po 3 latach po pewnej z akcji gdzie uratował życie 3 zakładnikom, został wezwany do komendanta gdzie ten przekazał mu informację o tym, że SASD chce go zatrudnić u siebie, miał 7 dni żeby odpowiedzieć. Po długich rozmowach z rodzicami oraz swoim najlepszym przyjacielem, postanowił przyjąć ofertę pracy i przeprowadził się do Las Venturas w wieku 23 lat. Początki były trudne dla Jacob, mimo posiadania gotówki nie mógł znaleźć mieszkania więc przez pierwszy miesiąc na wyspie sypiał w hotelach, do tego doskwierała mu samotność, brakowało mu znajomych z którymi się trzymał w swoim rodzinnym mieście.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Jacob Brown ukończył szkołe  średnią oraz wyszą urodzony  w dużym mieście jako dziecko chciał być od małych lat w służbach mundurowych szybko  zleciały lat a już był w szeregach sheriff w wieku 23 lat ma bardzo dużo doświadczenia  lubi poznawać nowe osoby  orz poznaj sowich nowych kolegów koleżanek lubi w wolnym czasie   spędzić czas z rodziną  Mark Garden pogratulowałem Jacob że tak zaszedł daleko wziął sobie  urlop pojechał do San Fiero żeby si spotkać ze rodziną poszli na kręgle potem pojechali do domu żeby odpocząć żeby się wyspać na drugi dzień Jacob  podziękował rodzinie za wspólny czas ale już musiał wrócić do Las Venturas.
-Jaka jest twoja definicja RP: życie mundurowe   wczucie się w  role
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jacob Brown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...