Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na (Coyot)


drtxyu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: drtxyu 
Nick Oskarżonego: Coyote 
Powód Skargi: Oszukanie 
Data I Godzina Zdarzenia: 11.02.2024 godzina 16.8 
Opis całej sytuacji: gracz  wystawił auto Vincent za 120k w opisie było auto posiada zimowe oponki kupuje auto auto bez zimowej oponki supporter Spluwa wziął ticket ode mnie kazał jechać na przecho i przy nim wjechać pojazdem do przecho i wyjechać zrobiłem tak i zimowych brak 
Coś od siebie: Chcę aby gracz zakupił ten pojazd ode mnie za 120k i sprawa załatwiona 
Dowód! (Wymagane!):
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):

obraz_2024-02-11_164640750.png

3AD1433C-D37F-46AC-B4E4-CE3FB762A15B.jpg

57290094-8043-4DA7-A28E-8410324E8995.jpg

E8D1ECC7-C447-40CE-B5E0-4B4FB5A95C6E.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge dać hajsik na oponki, bo nie mam pełnej kwoty auta czyli (120k) ale nawet zapytałem się @drtxyu czy moge mu dać na te zimówki a on na to że „obok ch**a mi te 50k lata” wiec moim zdaniem było nie potrzebne pisanie skargi ponieważ to świadczy o tym ze ktoś lubi sobie podjadać makowca. Ja moge oddać tylko 50k i po problemie a nie robić z tego jakies wielkie coś i skargi pisać XDDD. Mam nadzieje ze @legendarymanv8zrobisz coś z tym, a i jeszcze jedno @drtxyumasz jakies dowody ze w opisie auta było napisane ze ma zimówki bo ja sobie przypominam tylko to ze było napisane „max silnik” a o żadnych zimowkach nic nie było. Auto wystawiałem 2-3dni temu wiec nie pamietam które auto ma zimówki bo mam za dużo tych aut, a nie wiem ponieważ handluje autami i co chwile mam inne. Chciałbym jeszcze dodać ze jak wystawiałem to mój kolega był przy tym i może potwierdzić ze było tylko napisane ze jest to max silnik.  @drtxyuty serio taki biedy jesteś ze o jakies głupie zimówki robisz aferę? A po za tym mam hajs na odkupienie auta ale nie odkupię go od ciebie, ponieważ oskarżasz o coś czego nie zrobiłem. A i dodam jeszcze ze na ss co jest poniżej to jest on przycięty na korzyść @drtxyua tego ss wysłał właśnie on, natomiast ja wyślę ss z mojej konwersacji z @drtxyu. Jeszcze niżej jest ss którego on nie pokazał bo nie było by to na jego korzyść.

IMG_0718.jpeg

IMG_0719.jpeg

Edytowane przez coyote1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, coyote1111 napisał:

Moge dać hajsik na oponki, bo nie mam pełnej kwoty auta czyli (120k) ale nawet zapytałem się @drtxyu czy moge mu dać na te zimówki a on na to że „obok ch**a mi te 50k lata” wiec moim zdaniem było nie potrzebne pisanie skargi ponieważ to świadczy o tym ze ktoś lubi sobie podjadać makowca. Ja moge oddać tylko 50k i po problemie a nie robić z tego jakies wielkie coś i skargi pisać XDDD. Mam nadzieje ze @legendarymanv8zrobisz coś z tym, a i jeszcze jedno @drtxyumasz jakies dowody ze w opisie auta było napisane ze ma zimówki bo ja sobie przypominam tylko to ze było napisane „max silnik” a o żadnych zimowkach nic nie było. Auto wystawiałem 2-3dni temu wiec nie pamietam które auto ma zimówki bo mam za dużo tych aut, a nie wiem ponieważ handluje autami i co chwile mam inne. Chciałbym jeszcze dodać ze jak wystawiałem to mój kolega był przy tym i może potwierdzić ze było tylko napisane ze jest to max silnik.  @drtxyuty serio taki biedy jesteś ze o jakies głupie zimówki robisz aferę? A po za tym mam hajs na odkupienie auta ale nie odkupię go od ciebie, ponieważ oskarżasz o coś czego nie zrobiłem. A i dodam jeszcze ze na ss co jest poniżej to jest on przycięty na korzyść @drtxyua tego ss wysłał właśnie on, natomiast ja wyślę ss z mojej konwersacji z @drtxyu

 

IMG_0718.jpeg

Jeszcze chwilę temu napisałeś że nie masz tyle. Kasy bo wydałeś i nie godzę się na 50k tylko całą kwotę za auto 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, drtxyu napisał:

Jeszcze chwilę temu napisałeś że nie masz tyle. Kasy bo wydałeś i nie godzę się na 50k tylko całą kwotę za auto 

 

No ja ci całej kwoty nie dam za auto, a przez tą chwile da się dużo zarobić wiesz? Moge dać ci tylko za opony. Może odwołasz się do całej sprawy a nie tylko do tego czy mam pieniądze czy nie .

Edytowane przez coyote1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, drtxyu napisał:

Czekam na wypowiedź legendy bo znajomy do ciebie napisał że nie ma zimówek a ty jak głupi dalej ze m zimówki ja chcę dostać pełna kwotę powtarzam to jeszcze raz 

Ale kupujesz auto za 120k i sprzedawca chce ci dać na te zimowki to bierzesz i po problemie a nie ze kupujesz a potem chcesz zwrócić, pisze ci chyba 100 raz ze moge dać ci za zimowki, nie będziesz chciał hajsu to siema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, legendarymanv8 napisał:

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest odmiana.
@drtxyu@coyote1111 godzicie się na to?

Nie godzę się, mam dużo autek bo zajmuje się handlem aut i nie pamietam jakie opony ma dane auto, mogłem się pomylić, tak samo nie pamietam co jakie auto ma za tune np. czy to ma abs a czy to ma bak lpg. Mogłem się pomylić wiec przepraszam. Moge oddać hajs za te zimowki ale zimy już nie ma wiec bedxiesz miał na jakie tune

Edytowane przez coyote1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...