Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] kesy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8 (NIE GRAJ W PAYDAYA)


xddd1dddddddddd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kesy
UID: 13595
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM)BAN
Powód kary: Oszukanie Administracji
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 11.02.2024
Data zakończenia kary: PERM
Wyjaśnienie: No ogolnie to se skoczylem na doherty dostalem prawko, dla beczki totalnej napisalem do januszapopo (on nadal prawko) na pm ze to nie ja skakalem i ze byl to Sylwek inny moderator ktory siedzial z nim w samochodzie w ktory praktycznie wskoczylem XDDDD. Wszystko bylo pisane w sposob zartobliwy, teksty typu "to ten tamten, tamten no wiesz który" chyba raczej nie są pisane na powaznie. Radze niektorym wyjecie kija bo doslownie kazdy glupi by zrozumial ze bylo to dla beczki  ;3
Coś od siebie: Mam nagrana cala rozmowe jak by cos ktos chcial, juz nie bede pisac do administracji nigdy wiecej na pm bo jeszcze mnie do sądu podadzą odbanujcie plis bo moje zycie nie ma sensu bez outrpidzi

Edytowane przez .kxsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xddd1dddddddddd zmienił(a) tytuł na [BAN] kesy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8 (NIE GRAJ W PAYDAYA)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...