Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na <Support> <MikeY>


alkus5994

Rekomendowane odpowiedzi

 
Nick z serwera: Expik
Nick osoby oskarżonej: MikeY
Rodzaj kary: Mute
Powód napisania skargi: Kara w postaci mute 
Godzina zdarzenia: 01::21:21
Dokładna data zdarzenia: 27.10.2022
Opis sytuacji:  Ogolnie gadam sobie z kolega z buch420 ze jest glupi bo dostaje ciagle kary gdzie ja ani jednej w prawie 200h nie mam on mowi ze mam i ze widzial jak dostawalem ale afka bylem ja patrze faktycznie i się zezłościłem poniewaz dostalem kare za cbk wobec gracza/Grożenie mu śmiercią gdzie takiej sytuacji nie było ponieważ o godzinie 1 w nocy to ja byłem na nocce w pracy do godziny 6 rano po czym odrazu poszedlem spać a afka miałem postawionego prawdopodobnie na rybaku [nie jestem pewien miejsca afka]  MikeY jesteś spoko supporcikiem nie chce abyś otrzymał żadnej kary chce tylko wyjaśnienia tego i wyczyszczenie tej kary ponieważ czekam aby kandydować na stanowisko supportera i nie pozwole sobie dawać kar bezpodstawnych rozumiem mogło ci sie pomylić każdemu sie zdarza Pozdrawiam.
Dowody: Logi że nic nikomu nigdzie nie pisałem jak pisałem byłem w pracy irl a w grze afk

 

obraz_2022-10-27_160044620.png

Edytowane przez Alkus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to na mnie skarga to postanowie się wypowiedzieć, otrzymałem na twoją osobę przysłowiowego "Reporta" w którym poprosił mnie ktoś o sprawdzenie twojej osoby względem tego co robisz/robiłeś w tamtym momencie, gdy zacząłem cię obserwować napisałeś dwie niestosowne wiadomości (Nie pamiętam dokładnie jakie to byly wiadomości gdyż mam słabą pamięć) Natomiast w momencie gdy napisałeś coś takiego zostałeś ukarany stosownie do zaistniałej sytuacji, jeśli znajde tutaj loga z tej sytuacji napewno podeślę. Myślę że to tyle bo nic więcej nie moge dodać z racji iż nie pamiętam co się w nocy działo (demencja w wieku 23 lat zgadza się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moglbys sprawdzic logi to było by git musiałeś pomylić osoby ze względu na to że jedynie pisze z sojusznikami z organizacjii de cartel cos tam i ze swoimi ludzmi nigdy nikomu smierci nie zyczylem prosze aby ktoś sprawdził logi ponieważ jestem w 10000000% pewny że nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...