Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Coyote prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


coyote1111

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Coyote
UID: 3163
Typ kary: BAN
Powód kary: Próba kupna konta
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 14-02-2024
Data zakończenia kary: Perm
Wyjaśnienie: Nie chciałem nigdy kupić żadnego konta i nic takiego nie było. Przepraszam jak coś zrobiłem ale konta żadnego nie chciałem kupić. 
Coś od siebie: Liczę o szybkie rozpatrzenie sprawy

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, coyote1111 napisał:

@legendarymanv8tu nie chodzi o takie konto że login i hasło, chodzi i tutaj o diamonda bo jakby miałem kilka furek do wystawienia ale nie miałem diamonda i nie mogłem ogłaszać a go sie zapytałem bo kiedyś gadał mi że ma pełno diamondów, liczę na szybką odpowiedź.

 

 

Po dowodzie który dostałem nie wynika nic z tego że chodziło o diamonda a o kupno konta na serwerze OutMTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, legendarymanv8 napisał:

Po dowodzie który dostałem nie wynika nic z tego że chodziło o diamonda a o kupno konta na serwerze OutMTA.

Nie chodziło tu o kupna konta na serwerze tylko chodziło tu o zakup konta diamond ale gracz o nicku Andrex (Andy) nie wiem czemu ale chce jak najgorzej dla mnie, on chce po prostu mnie udupić na tym serwerze.  Ale mam dowód że andrex dostał 1.5kk od chrupciaka tak o na helikopter. 
image.png.55910272fd83b508bc040e8dd65192fc.png

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, coyote1111 napisał:

Nie chodziło tu o kupna konta na serwerze tylko chodziło tu o zakup konta diamond ale gracz o nicku Andrex (Andy) nie wiem czemu ale chce jak najgorzej dla mnie, on chce po prostu mnie udupić na tym serwerze.  Ale mam dowód że andrex dostał 1.5kk od chrupciaka tak o na helikopter. 
image.png.55910272fd83b508bc040e8dd65192fc.png

To nie ma nic wspólnego z twoim banem, jeżeli chcesz złożyć na niego doniesienie to musisz się udać do działu ''Skargi na graczy'' i złożyć skargę.
Ban niestety na razie zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...