Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Chrupciak i Andrex


coyote1111

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Coyote
Nick Oskarżonego: Andrex i Chrupciak 
Powód Skargi: Rozdawanie majątku
Data I Godzina Zdarzenia: nie wiem kiedy ponieważ mam bana ale Andrex się przyznał
Opis całej sytuacji: Ja pisalem u andrexa na pv takie coś jak „j chrupciaka” a Andrex potwierdził mi sam na pv że do chrupciaka nic nie ma bo dał mu 1.5kk i to jest rozdawanie majątku przez chrupciaka. Andrex zamiast to zgłosić administracji ze dostał od niego pieniądze zostawił sobie je. 
Coś od siebie: Mam nadzieje ze oby dwoje zostaną ukarani 
Dowód! (Wymagane!): niżej jest
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): niżej jest

IMG_0757.png

IMG_0758.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrex
11 minut temu, coyote1111 napisał:

Nick Oskarżającego: Coyote
Nick Oskarżonego: Andrex i Chrupciak 
Powód Skargi: Rozdawanie majątku
Data I Godzina Zdarzenia: nie wiem kiedy ponieważ mam bana ale Andrex się przyznał
Opis całej sytuacji: Ja pisalem u andrexa na pv takie coś jak „j chrupciaka” a Andrex potwierdził mi sam na pv że do chrupciaka nic nie ma bo dał mu 1.5kk i to jest rozdawanie majątku przez chrupciaka. Andrex zamiast to zgłosić administracji ze dostał od niego pieniądze zostawił sobie je. 
Coś od siebie: Mam nadzieje ze oby dwoje zostaną ukarani 
Dowód! (Wymagane!): niżej jest
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): niżej jest

IMG_0757.png

IMG_0758.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Andrex napisał:

A i miałem u chrupka pożyczkę i mu oddałem z nadwyżka więc wiesz GG

 

A masz jakies dowody ze miałeś u niego pożyczkę. Na moim dowodzie jest napisane ze dostał 1.5kk na helke i za to lubisz chrupciaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrex

A ty wgl myślisz że on by mi dał 1.5kk jak mu jest ciężko dać mi 0.02 zł więc on jak by on 1.5kk to prędzej by zagrał na pralce niż by mi to dał 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chrupciak napisał:

tobie też jak bana masz i miał dowód że chciałeś konto kupić i chcesz nas zbanawać ale ci się nie uda

Mi się nie nudzi w życiu, są też inne gry a nie tylko mta. I ja wiem jak wygląda trawa i nie siedze 24/7 w domu.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...