Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Support SpiochuGOD


impastek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Cloooudy
Nick osoby oskarżonej:  SpiochuGOD 
Powód napisania skargi:  Dawanie kar bez dowodu wysłanego do Administracji oraz faworyzowanie kolegów z organizacji 'Los Zetos'
Godzina zdarzenia: 13:46:55
Dokładna data zdarzenia: 20.02.2024
Opis sytuacji: Siedze sobie w radiowozie , dostałem najpierw prawko potem mute od spiocha,  
Dowody: mam taki dowod ze terror napisal ze nie musicie dawac , chociaz to nie ma sensu gdy my nie mamy prawa w SASD napsiac ze gosc zrobil  combatloga to my juz musimy miec dowod
Coś od siebie:  nie dawajcie kar bez dowodu pozdro

41414.png

Edytowane przez pieceofangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • impastek zmienił(a) tytuł na Skarga na Support SpiochuGOD

Drogi graczu wiem że możesz być zły ale spokojnie pozwól mi wszytko wyjaśnić. Dostałeś ZPJ wraz z twoim kolegą z frakcji ponieważ staranowaliście gracza na doherty, gracz którego staranowaliście faktycznie należał do organizacji w której również się znajduje i nie faworyzuje żadnej ze stron ale jak widziałem i słuchałem wraz z innymi członkami administracji. Że zacząłeś wyzywać od „psów”,”bez mózgów” i na koniec postanowiliście go staranować a przypominam że jesteście członkami SASD i mogliście go zatrzymać za np. Utrudnianie pracy służbą. Miałem stać i nie reagować na wasze wyzywanie i odwalanie autem frakcyjnym?🤔 Zrobiłem co musiałem i za wszelkie nie udogodnienia przepraszamy😗 

Miłego dnia i pozdro 👋🏽😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi supporterze, po pierwsze to nie ja go zwyzywałem od "psów jak to napisales " poniewaz kto inny to powiedzial więc no sory bardzo ale ja nawet nie odzywalem sie na voice chat, po drugie staranowalismy pojazd ponieważ chcieliśmy go przesunąć na bok bo stał na środku drogi, po 2 twoj szanowny kolega Teror z administracji zdjął bez pozwolenia Kanciano blokade z kola


wszystko potwierdzić może kolega ze służby Tudor

 

Edytowane przez pieceofangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spiochu napisał:

Drogi graczu wiem że możesz być zły ale spokojnie pozwól mi wszytko wyjaśnić. Dostałeś ZPJ wraz z twoim kolegą z frakcji ponieważ staranowaliście gracza na doherty, gracz którego staranowaliście faktycznie należał do organizacji w której również się znajduje i nie faworyzuje żadnej ze stron ale jak widziałem i słuchałem wraz z innymi członkami administracji. Że zacząłeś wyzywać od „psów”,”bez mózgów” i na koniec postanowiliście go staranować a przypominam że jesteście członkami SASD i mogliście go zatrzymać za np. Utrudnianie pracy służbą. Miałem stać i nie reagować na wasze wyzywanie i odwalanie autem frakcyjnym?🤔 Zrobiłem co musiałem i za wszelkie nie udogodnienia przepraszamy😗 

Miłego dnia i pozdro 👋🏽😁

 

Edytowane przez macek4752
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pieceofangel napisał:

Drogi supporterze, po pierwsze to nie ja go zwyzywałem od "psów jak to napisales " poniewaz kto inny to powiedzial więc no sory bardzo ale ja nawet nie odzywalem sie na voice chat, po drugie staranowalismy pojazd ponieważ chcieliśmy go przesunąć na bok bo stał na środku drogi, po 2 twoj szanowny kolega Teror z administracji zdjął bez pozwolenia Kanciano blokade z kola


wszystko potwierdzić może kolega ze służby Tudor

 

Tak, zdjal mi poniewaz nie bylo frakcji ERS na serwerze a w takim momencie moze to zrobic, wy nie chcieliscie odholowac mi tego auta na Parking Policyjny wiec to sciagnal, nie osmieszajcie sie dalej bo nie ma to sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2024 o 15:00, pieceofangel napisał:

Drogi supporterze, po pierwsze to nie ja go zwyzywałem od "psów jak to napisales " poniewaz kto inny to powiedzial więc no sory bardzo ale ja nawet nie odzywalem sie na voice chat, po drugie staranowalismy pojazd ponieważ chcieliśmy go przesunąć na bok bo stał na środku drogi, po 2 twoj szanowny kolega Teror z administracji zdjął bez pozwolenia Kanciano blokade z kola


wszystko potwierdzić może kolega ze służby Tudor

 

Ma prawo przez brak ERS online na służbie, powinien wasz Lider o tym powiedzieć lub 02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2024 o 14:10, pieceofangel napisał:

Nick z serwera: Cloooudy
Nick osoby oskarżonej:  SpiochuGOD 
Powód napisania skargi:  Dawanie kar bez dowodu wysłanego do Administracji oraz faworyzowanie kolegów z organizacji 'Los Zetos'
Godzina zdarzenia: 13:46:55
Dokładna data zdarzenia: 20.02.2024
Opis sytuacji: Siedze sobie w radiowozie , dostałem najpierw prawko potem mute od spiocha,  
Dowody: mam taki dowod ze terror napisal ze nie musicie dawac , chociaz to nie ma sensu gdy my nie mamy prawa w SASD napsiac ze gosc zrobil  combatloga to my juz musimy miec dowod
Coś od siebie:  nie dawajcie kar bez dowodu pozdro

41414.png

My jako Administracja nie potrzebujemy dowodów aby nadać karę oraz możemy kogoś z Administracji poprosić aby nadał taką ową karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...