Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Supporta SpiochuGOD


bbalon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: bbalon

Nick osoby oskarżonej: SpiochuGOD

Powód napisania skargi: Kłamstwo wobec mnie i gracza tadeusz1pudelko podczas pomocy na
report'cie.

Godzina zdarzenia: 13-14

Dokładna data zdarzenia: 20.02.2024

Opis sytuacji: Wraz z graczem tadeusz1pudelko chcieliśmy sprawdzić kiedy kończy się ważność opłaconej posiadłości, jednak na blipie owej posiadłości stał pojazd. Razem z moim kolegą tadeuszem napisaliśmy reporta, którego przyjął oskarżony. Początkowo powiedziano nam, że pojazdu nie może "wytepać", więc umożliwił on nam stanięcie na blipa, aby sprawdzić posiadłość. Zaraz po tym, jak sprawdziliśmy datę ważności posiadłości, pojazd został "wytepany" w to samo miejsce na blipa i powiedział nam, że on nie może danego pojazdu kompletnie z tego miejsca usunąć, bo nie jest to nasza posiadłość, ani on nie wie czy pojazd należał do właściciela.

Dowody: Rozmowa była przeprowadzana przez VoiceChat, więc nie jestem w stanie wrzucić dowodu. 

Coś od siebie: Chciałem wyjaśnić dana sytuację z oskarżonym po czasie, jak zauważyłem, że pojazd z tamtej lokalizacji zniknął i ktoś wykupił tę posiadłość, przez co ja nie miałem szans wykupić tej lokalizacji, bo powiedziano mi, że pojazdu usunąć z blipa nie można do czasu aż nie zgłosi tego właściciel, lecz odpowiedziano mi sarkastyczną wiadomością z buźką całusa na końcu (również widać rozmowę na poniższym obrazku). Sytuacja jest dość skomplikowana, ponieważ administrator Kubson1 jak widać na poniższym screenshot'cie wyciągniętym z logów powiedział mi, że gdy ktoś zgłosi to, że pojazd stoi na blipie i go zasłania musi zostać on z tego blipa zdjęty.


image.thumb.png.d02810b9f52fbf8c80e5fff361dc080b.png


image.thumb.png.ed3b3c927f1d11dd0ac4a3b6a27b1f1b.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...