Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Guardiana kviatkovsky


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Szafirek
Nick osoby oskarżonej: kviatkovsky
Powód napisania skargi: Nadużycie władzy, na discordzie.. 
Godzina zdarzenia: 17:20
Dokładna data zdarzenia: 20.02
Opis sytuacji: kviatkovsky zablokował mnie na kanale org przestępczych bez powodu... przez co jestem ograniczony na serwerze odnośnie grup przestępczych. 756765765.thumb.png.151a6b01c07aa9080667310ad0f50672.png

7 DNI Blokady... uniemożliwiajac un cooldown + 
Dowody: -
Coś od siebie:  To jest R4DiX nie miał prawa mnie tu zablokowac...jakie 7 dni...

xtert odblokuj mnie tam.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2024 o 20:00, sapphire69k napisał:

Nick z serwera:  Szafirek
Nick osoby oskarżonej: kviatkovsky
Powód napisania skargi: Nadużycie władzy, na discordzie.. 
Godzina zdarzenia: 17:20
Dokładna data zdarzenia: 20.02
Opis sytuacji: kviatkovsky zablokował mnie na kanale org przestępczych bez powodu... przez co jestem ograniczony na serwerze odnośnie grup przestępczych. 756765765.thumb.png.151a6b01c07aa9080667310ad0f50672.png

7 DNI Blokady... uniemożliwiajac un cooldown + 
Dowody: -
Coś od siebie:  To jest R4DiX nie miał prawa mnie tu zablokowac...jakie 7 dni...

xtert odblokuj mnie tam.

 

 

Kviatkovsky mógł nadać karę przez swoją rangę co jest najwyższa na serwerze "PRZESTEPCZE", po drugie wyzywałeś + prowokowałeś.
Skarga powinna zostać anulowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radix, wstaw sobie 5 pkt za wcinanie się w temat... 

 

a po 2 kviatkovsky obiecywał że na discordzie będą równe zasady jak na serwerze. - nie dotrzymałeś słowa. 

Tylko umie karać adminów a jego wkładu w serwer nie widać.  ślepy byłeś, jak śpiewali o mnie i wyzywali mnie.. A do karania mnie to pierwszy, a oni nic nie dostali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś jakiś zjebany chłopie najpierw jedziesz po każdym później u Grzesia przepraszam później guardiana wyzywasz weź stary psycholog ci się przyda 

poniżej ss gdzie bez powodu by cię nie wyciszył ciesz się że bana nie masz jeszcze w gierce 

image.png

Edytowane przez .czolgus
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...