Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BLOKADA DM prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DiX


relradiev

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Relraviediev
UID: 9758
Typ kary: Blokada DM
Powód kary: Złamanie regulaminu DM (dokładniej celowe nabijanie punktów)
Nick członka administracji nadającego karę: R4DiX
Data nadania kary: 17:53 23.02.2024
Data zakończenia kary: 23.03.2024
Wyjaśnienie:  Podczas akcji SASD + SAPD na dm, dostałem skurcz w ręce, przez co przypadkowo zabiłem drugi raz Czolgusa i nie było to specjalnie. Na priv przeprosiłem go co jest ukazane na poniższym zdjęciu.
Coś od siebie: R4DiX dziękuje mi za poprawienie mi humoru :).

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo rowniez gadane o wspolprace i zmniejszeniu wyroku wiec ja tu nic zlego nie widze 1:1 do radzia poszla informacja ze ma sie wstrzymac z nadawaniem kary bo myslalem ze dacie mniejszy wyrok a wy nie dosc ze objechaliscie obok mc przez autostrade do jaila to 2 godziny daliscie tyle ode mnie pozdrawiam

Edytowane przez .czolgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałeś sensu? Więc po co tak wogole jechałem z dm na jaila i z jaila na sasdy później stałem tam jak dziwka w lesie później jechaliście ze mną obok mc 30 km/h przez autostradę później na jail i 2 h śmieszne musiał bym ss zobaczyć ile to całe zajęło ale długo 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusze poinformowali mnie, że zostałeś zatrzymany i przyszli do mnie w sprawie czy chce cie przesłuchać, więc zapytałem czy chcesz współpracować w jakiś sposób. Zapytali się ciebie, po czym otrzymałem informacje że chcesz coś zeznać, to cię przywieźli. Przywieźli cię, więc pytałem cię o błachostki, po czym stwierdziłem, że nie chcesz w jakikolwiek sposób odgrywać, więc cię zabraliśmy na SASP. Miałem problemy z internetem, więc jechałem wolno by mi nie wywaliło MTA. Odnośnie kary, ja ci takiej kary nie nadałem, więc nie do mnie pretensje w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...