Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Tupak apelacja o nick rp


tupak_.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tupak

UID: 6626

Wiek RP: 25

Wykształcenie: Średnie 

Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Niepozorna osoba , cicha, lecz pod przykrywką pracy winiarza szef gangu. Pablo ma wysokie granice wytrzymałości ale jak wybuchnie to potrafi rozpętać totalne piekło osobie która z nim zadarła. 

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Pablo Valenti , 25 lata, zbieg z Kanady. Jego ojciec był oficerem Canadian Security Intelligence Service. Aby spełnić rodzicielskie marzenia taty, postanowił również kształcić się w tym kierunku. Finalnie został członkiem kanadyjskich służb wywiadowczych. Jego zadaniem było zdobywanie informacji na temat nielegalnych handlarzy bronią na terenie kraju. W trakcie jednej z akcji jego tożsamość wyciekła do półświatka przestępczego. Od tamtej pory on i jego rodzina byli zagrożeni. Pablo zdecydował się na ucieczkę z kraju wraz ze swoją narzeczoną Isabelle. Niestety dzień przed planowanym wylotem gangsterzy napadli jego narzeczoną podczas kiedy wracała z zakupów. Żeby pokazać Pablowi, że jego życie niedługo się skończy, zabili ją i wysłali mu film z egzekucji. Wydarzenie to bardzo wpłynęło na psychikę Pabla, jak się później okazało, w skutek bardzo silnych emocji wykształciła się u niego druga osobowość (po czasie został zdiagnozowany z rozdwojeniem jaźni). Po stracie ukochanej zdecydował, że nie może ściągać niebezpieczeństwa na swoich bliskich i używając fałszywych dokumentów, nielegalnie emigrował do USA, stanu Los Santos, żeby tam móc zacząć nowe życie. Jako, że w USA nie mógł pracować jako tajniak, podjął się pracy winiarza, która jedynie była przykrywką. Było to spowodowane dwoma sprawami, po pierwsze, nie miał kwalifikacji ani zezwoleń do lepszej pracy. Natomiast drugi powód był bardziej powiązany z jego przeszłością. Dzięki nowej pracy mógł poznawać interesujących ludzi, a przy okazji ich tajemnice, które później mógłby wykorzystać, na przykład kiedy jego druga, bardziej mroczna osobowość zdecyduje się obudzić..

Jaka jest twoja definicja RP: Jak dla mnie to jest taka odskocznia od takiego typowego RPG gdzie można po prostu urozmaicić swoją rozgrywkę czymś innym a nie ciągłym typowym zarabianiem itp.

Nick RP (imie i nazwisko postaci): Pablo Valenti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...