Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BLOKADA DM] Szafirek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Sylwek


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Szafirek
UID: 18983
Typ kary: BLOKADA DM
Powód kary: Łamanie regulaminu DM.
Nick członka administracji nadającego karę: Sylwek
Data nadania kary: 2024-02-26
Data zakończenia kary: 2024-03-22
Wyjaśnienie: https://www.youtube.com/watch?v=gJP1VqvhZ5s
Coś od siebie: Nie byłem w 100% świadomy tego że tam może znajdować się diler. Nikt na moim miejscu również niebyłby w stanie tego ocenić.
zac0l upadł w miejscu, w którym nie widać napisów dilera - opuszczał miejsce dilera to został zastrzelony. ( Strzelałem ze schodów ) 
§8. Zakazuje się strzelania w miejscu przebywania dilera (szemrany typ). - W miejscu przebywania, zawsze uznawałem to za widoczny napis ( jego imię ) Widoczne nawet zaaa ścian.
zac0l upadł w POBLIŻU przebywania dilera dosłownie na granicy a nie w miejscu przebywania dilera. Zasada nadaje się do śmietnika... Radix pisze po pijaku jedno.. -moim zdaniem nie nadajesz się na opiekuna :)
Jedynie Okikosek ma rację, bo widział video.

zac0l - Kto normalny idzie do szemranego łachmyty bez samochodu? Nawet tam samochodem nie podjechałeś ani bagażnika nie miałeś otwartego, bym mógł z daleka ocenić że ktoś tam jest i ładuje towar do bagażnika. - wtedy można by było przypuszczać że jest tam szemrany, jakbyś tam upadł to też bym zrozumiał tą blokadę DM.
Sylwek. Czekałeś na tą chwilę z upragnieniem, co widać na video jak się słodko uśmiechasz. Słodziaku. 

Moim zdaniem trzeba poprawić zasadę, by już więcej takich sytuacji nie było.. szkoda nerwów.
Tak samo jak oznaczyć blipem szemranego, najlepiej białym okręgiem.

Odnoszę wrażenie, że ostatnimi czasy administracja jest chętna do Karania graczy a nie do pomocy.

Dwóch członków administracji na 1 gracza Szafirka to chyba za dużo.

Pozdrawiam Szafirek, Profesjonalny Bojówkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...