Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

versalityy apelacja o nick podczas statusu RP.


_versality_.

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: versalityy
-UID: 17479
-Wiek RP: 40 lat
-Wykształcenie: Średnie
 

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Alfred Yakuza to postać o wyjątkowym charakterze i tajemniczej przeszłości. Z wyglądu to mężczyzna w średnim wieku o kruczoczarnych włosach, zawsze elegancko ubrany w klasyczny garnitur, który skrywa liczne tatuaże na ramionach, świadczące o jego związku z japońskim światem przestępczym. Jego spojrzenie jest głębokie i pełne enigmy, sugerujące, że pod powierzchnią kryją się liczne sekrety.  Alfred znany jest jako postać zrównoważona, z umiejętnością utrzymania zimnej krwi nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jest to człowiek o niewzruszonej postawie, który zawsze działa zgodnie z własnym kodeksem honorowym. Choć formalnie nie jest już częścią japońskiego podziemia, jego wpływy w świecie przestępczym nadal są silne, co czyni go postacią niebezpieczną, ale zarazem fascynującą.
 

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Alfred Yakuza, choć urodzony poza Japonią, wychował się w cieniu tradycji japońskiego społeczeństwa. Jego rodzice, przywódcy wpływowego klanu yakuzy, zdecydowali się na wyjazd, by chronić syna przed intrygami i niebezpieczeństwami związanymi z ich przestępczym życiem. Młody Alfred szybko opanował sztuki walki, naukę języka japońskiego i zasady bushido.

Po tragicznej śmierci rodziców, Alfred znalazł się na rozdrożu między dwoma światami – tradycyjnym japońskim dziedzictwem a zachodnią rzeczywistością. Postanowił oddzielić się od przestępczego życia, ale jednocześnie wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w bardziej legalny sposób. Przez wiele lat pracował jako prywatny detektyw, pomagając klientom rozwiązywać sprawy związane z korporacyjnymi intrygami, zdradami czy poszukiwaniem zaginionych osób.

Jednakże, mimo że pozornie oddalił się od przestępczego świata, Alfred wciąż utrzymuje kontakty z japońskim podziemiem. Jego wpływy i lojalność do niektórych dawnych sojuszników pozostają głęboko ukryte, czyniąc go postacią pełną sprzeczności i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Jego tajemnicza przeszłość i umiejętność poruszania się pomiędzy światami sprawiają, że jest postacią niezwykle intrygującą w kontekście rozgrywki RP.


-Jaka jest twoja definicja RP: Role-Playing (RP) to forma rozrywki, w której uczestnicy wcielają się w określone postacie.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Alfred Yakuza

Edytowane przez _versality_.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • _versality_. zmienił(a) tytuł na versalityy apelacja o nick podczas statusu RP.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...