Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BLOKADA DM maciek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Sylwek


ddyhory

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: maciek
UID: 435
Typ kary: BLOKADA DM
Powód kary: Złamanie regulaminu DM
Nick członka administracji nadającego karę: Sylwek
Data nadania kary: 28.02.2024
Data zakończenia kary: 04.03.2024
Wyjaśnienie: Idę sobie z franiem na stacje z buta, kiedy nagle przejeżdżasz sultanem niebieskim i prawie się nim wywaliłeś na dach ale udało ci się odwrócić auto po czym kawałek odjechałeś i zacząłeś uciekać na ośkę, potem nagle siedziałeś sobie z infku classic to cię zabiliśmy i potem przyszedł luki którego od razu nie zabiliśmy a kiedy cię podniósł to go zabiliśmy i go zlutowałem, potem zaczęliśmy sobie iść to a potem ty lub luki zaczął biec za mną  potem zobaczyłem jak luki chb sam się zabił obok oski, potem ty już byłeś blisko lukiego to franio cię odstrzelił. A potem sobie posilmy jak sprawdzałem czy cos masz do zabrania jeszcze.
Coś od siebie: Czyli rozumiem że nie warto nawet gonić ludzi na dm co uciekają pod ośkę bo to się skończy minusem śmiesznym XDD beke mam z tej sytuacji bo nie byliśmy tam nawet z 5/10min i byliśmy cały czas w ruchu. Fajnie też że macie faworke od R4dixa że nawet ma gdzieś to co do niego pisałem.

Edytowane przez ddyhory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...