Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BLOKADA DM Franiooo prośba o zdjęcie kary,ukarany przez Sylwek


franioth

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Franiooo
UID: 11745
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM):BLOKADA DM
Powód kary: Złamanie regulaminu DM
Nick członka administracji nadającego karę: Sylwek
Data nadania kary: 28.02.2024
Data zakończenia kary: 04.03.2024
Wyjaśnienie: A więc tak gdy byłem z Maćkiem biegliśmy na stacje bo chcieliśmy zobaczysz czy ktoś sie strzela,i nagle przejechał koło nas Sultan którego turbine było słychać ja próbowałem trafić pestkami ale mi nie pykło więc pobiegłem za nim a on pobiegł na ośkę i siedziałeś w infernusie gdy cie zabiłem to przyszedł pan "luki" i zaczoł podnosić ciebie (zabiliśmy go gdy cie podniósł) gdy wybiegliśmy z ośki to ktoś za nami biegną albo ty albo ten "luki" i potem on sie sam zabił bo chyba skoczył czy coś,i gadałem z maćkiem i myślałem ze to ty ale ty biegałeś na górze waszej ośki bo cie widziałem i gdy pobiegłem zobaczyć czy tam gdzieś jesteś po czym wbiegam znów do okoła i widziałem że biegasz więc próbowałem cie zabić na pestki i to mi wyszło bo nie marnuje procent hk (nie wale fula) po czym zlotowałem ciebie i sobie poszliśmy poza dm.
Coś od siebie: Liczę na rozprawe apelacji,Pozdrawiam 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...