Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

koksu25 Apelacja o nick podczas statusu RP


Szuru

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: koksu25
UID: 5367
Wiek RP: 37
Wykształcenie: Wyższe, studia medyczne, studia zaoczne prawne. Średnie technikum profil rachunkowość.
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Relradieviev to mężczyzna wieku średniego, który miał ciężkie dzieciństwo. Wyczulony na łamanie prawa oraz przemoc. Na ogół miły, pomocny. Dąrdzy do sowich marzeń.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Mężczyzna lat 37, po studiach nie udana próba zaczęcia pracy jako lekarz NFZ. Po nie udanej przeszłości oraz kilku wybrykach za młodu zmienił się, przeporawdził się do stanu San Andreas, z nadzieją na nowe życie z czystą kartą. Fanatyk broni palnej, w wieku 17 lat był na terapii antynarkotykowej, która go zresocjalizowała oraz zmieniła pojęcie na temat narkotyków. Trudne dzieciństwo, które odbiło pieczęć na psychice. Ojciec narkoman, alkoholik bił matke, natomiast matka została prostytutką wyjeżdżając do stanu Vice City wraz z synem, który wówczas miał 15 lat. Mama Relraviedieva Sheibenaschulangenistanova pracowała u alfonsa ( smaczek Vice City ) Tommy Vercetti wówczas członek maffi Forellich, który został wypuszczony po 15 latach odśadki. Relradieviev Został wmieszany w kilka transakcji narkotykowych, gdyż chciał pomóc matce. Tak zaczeła się przygoda z ćpanem. Podkradał Towar Tommy'emu, który w końcu to zauważył. Chciał go zabić. Szesnastoletni Relradieviev musiał uciekać do Liberty City, gdzie po paru miesiącach wrócił do narkotyków. Złapali go go funkcjonariusza ówczesnej policji po czym wysłali go na terapie. Po terapi zaczął nauke, skończył technikum oraz studia.
Jaka jest twoja definicja RP: Moją definicją jest dobra zabawa, z uwagą na odgrywane kwestie. Nie przesadzać z komicznością. Jestem fanem odgyrwania fajnego RP które nie jebie Mustwinem na kilometr
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Relraviediev Sheibenaschulangenistanov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...