Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na administratora LegendaryManV8


szymeek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: szymeek
Nick osoby oskarżonej: LegendaryManV8
Powód napisania skargi: Nadanie bana (bezpodstawnego oczywiście bo jak żeby inaczej)
Godzina zdarzenia: Dzisiaj, przedchwilą odkryłem to 😄 
Dokładna data zdarzenia:  Dzisiaj, przedchwilą odkryłem to 😄 
Opis sytuacji: No to witam serdecznie w skardze która oczywiście zostanie odrzucona, bo jak żeby inaczej było z owym administratorem. Nalegam, aby skargę rozpatrzył @xtert😉
Zatem dnia 29.02.2024 postanowiłem wejść jak zawsze na outa pomóc kolegom na strefie DM oraz się przy okazji postrzelać z oporowcami. No i oczywiście pojawiła się informacja, że zostałem zbanowany przez osobę, która obrażała serwer na FB, a teraz chroni go (dwulicowość, nic nie poradzimy). Powodzik bana "obraza administratora//dowód dostarczony". Banik nadany wczoraj o 1:55, czyli godzina, o której sobie smacznie spałem. Oczywiście, że ban zapewne za obrażanie go od "petów i cweli", ale jest to zgodne z prawdą, szczególnie w tej sytuacji. Nie dokonałem obrazy na żadnym czacie publicznym (twitter/spotted/ogłoszenia). Jedynie, gdzie dokonywałem tego to na zamkniętym czacie organizacji na discordzie/raz w grze :) Nie ma co więcej, się rozczulać, czekam na rozpatrzenie oczywiście pozytywne, bo w końcu bezkarna osoba musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Łapcie dowody poniżej odnośnie skargi, ale i samego Pana adminka 😄 
Dowody: https://imgur.com/a/6yeTrEs
(W dowodzie macie dwulicowość Pana adminka)
Coś od siebie: Liczę na ukaranie i zdjęcie banicji mojej 😉 

Edytowane przez szymeek.
  • Lubię to 13
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę rzec, jako były administrator serwera nie zbyt ładną klasę pokazujesz a wręcz nawet obrażasz moją osobę na tle  graczy OutMTA tak i graczy poza. Strasznie nie podoba mi się twoje zachowanie i nie przystoi byłemu administratorowi aby się tak zachować. Tak, wiem, sam popełniłem ten błąd który załączyłeś tutaj w tej skardze natomiast od czasu mojego postu na FB dużo się pozmieniało co można teraz nawet zobaczyć. A tak naprawdę tego posta wyciągasz z kontekstu gdyż to nic nie wprowadza do skargi.
Ale no cóż, jest to skarga a nie tłumaczenie się z mojego postępowania.
Odnosząc się do skargi to po 1. prosiłbym abyś mnie w niej nie obrażał, po 2 chciałbym abyś nie kłamał ponieważ o godzinie 1:52 wyszedłeś tego dnia z serwera, a patrząc na DC (co robię bardzo często) było cię widać aktywnego jeszcze sporoooo czasu, po 3 nie życzę sobie abyś rozmawiał z graczami OutMTA a także graczami innych serwerów na mój temat, ja o tobie nie rozmawiam z nikim a uwierz mi że sporo rzeczy by się znalazło aby rozmawiać na twój temat.
A więc tak, nie będę ukrywał dowodu bo to nie ma sensu a więc:
image.png.689ab1fdddd6760a72032f1b95fb44ea.png
 Twoje słowa zostały napisane na czacie organizacji, discord organizacji podlega serwerowi OutMTA a także są na nim gracze OutMTA. W tym przypadku jeżeli obrażasz członka administracji wiążę się to z konsekwencjami które właśnie poniosłeś.
Zadaj sobie pytanie, czy tak powinien zachowywać się były administrator? Który sam karał za takie rzeczy a teraz sam je robi.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako opiekun DM wypowiem się, tak jak Legenda napisał, serwery organizacji przestępczej (również cywilne) podlegające są OutMTA. Jakoż iż wyzywałeś członka lub członków Administracji są tego konsekwencje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
W dniu 2.03.2024 o 03:57, legendarymanv8 napisał:

Cóż mogę rzec, jako były administrator serwera nie zbyt ładną klasę pokazujesz a wręcz nawet obrażasz moją osobę na tle  graczy OutMTA tak i graczy poza. Strasznie nie podoba mi się twoje zachowanie i nie przystoi byłemu administratorowi aby się tak zachować. Tak, wiem, sam popełniłem ten błąd który załączyłeś tutaj w tej skardze natomiast od czasu mojego postu na FB dużo się pozmieniało co można teraz nawet zobaczyć. A tak naprawdę tego posta wyciągasz z kontekstu gdyż to nic nie wprowadza do skargi.
Ale no cóż, jest to skarga a nie tłumaczenie się z mojego postępowania.
Odnosząc się do skargi to po 1. prosiłbym abyś mnie w niej nie obrażał, po 2 chciałbym abyś nie kłamał ponieważ o godzinie 1:52 wyszedłeś tego dnia z serwera, a patrząc na DC (co robię bardzo często) było cię widać aktywnego jeszcze sporoooo czasu, po 3 nie życzę sobie abyś rozmawiał z graczami OutMTA a także graczami innych serwerów na mój temat, ja o tobie nie rozmawiam z nikim a uwierz mi że sporo rzeczy by się znalazło aby rozmawiać na twój temat.
A więc tak, nie będę ukrywał dowodu bo to nie ma sensu a więc:
image.png.689ab1fdddd6760a72032f1b95fb44ea.png
 Twoje słowa zostały napisane na czacie organizacji, discord organizacji podlega serwerowi OutMTA a także są na nim gracze OutMTA. W tym przypadku jeżeli obrażasz członka administracji wiążę się to z konsekwencjami które właśnie poniosłeś.
Zadaj sobie pytanie, czy tak powinien zachowywać się były administrator? Który sam karał za takie rzeczy a teraz sam je robi.

Tyle ode mnie.

Twoja odpowiedź jedyne, co wnosi tutaj, to Twoje tłumaczenie o moim zachowaniu. Jestem byłym administratorem i robię to co, mi się podoba nikt nie ma prawa mi zabronić, tego co robię. Tak wyciągam ss'y na to jak się zachowywałeś i również powinieneś zostać ukarany za swoje zachowanie w takim razie. Dajesz bana za czyn sprzed dwóch/trzech tygodni. Ale ciekawe, czemu nie dałeś bana, w momencie gdy to wyciekło na czat administracji, czyli dnia, w którym to napisałem. Mówisz o tym, że nie obgadujesz mnie z innymi osobami w takim razie podrzucę klipa wyjawiającego ponownie Twoją dwulicowość i za razem wyniesienie rzeczy z administracji (nie liczy się data, a to jak się wytłumaczyłeś wyżej, a jednak było inaczej, jak widać, Ty rozmawiałeś z kimś o mnie ja rozmawiam z innymi o Tobie. Proste i logiczne). Za razem dowód pokazuje kulturę "ADMINISTRATORA" na aktywnym duty na serwerze.
Proszę 🙂https://youtu.be/o4I8SlMMElE

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---- Odnosząc się do pierwszego będę Cię obrażał, ponieważ sam sobie na to zasłużyłeś u mnie.
---- Odnosząc się do słów "Twoje słowa zostały napisane na czacie organizacji, discord organizacji podlega serweroi outMTA a także są na nim gracze outMTA. W takim przypadku jeżeli obrażasz członka administracji wiąże się to z konsekwencjami które właśnie poniosłeś" - W takim razie połowa serwera powinna dostawać bany za obrazę na discord lub powinna dostać wcześniej, skoro za takie czyny karacie. Zawsze @xtert mówił że za discorda nie banujemy, ktoś coś robi blokujemy/zlewamy to i tyle.
---- Odnosząc się do Twoich słów kolejnych "Zadaj sobie pytanie, czy tak powinien zachowywać się były administrator? Który sam karał za takie rzeczy a teraz sam je robi." - Gostek, banowałem za obrazę na serwerze, znajdź bana którego nadałem za pisanie o mnie na discordzie 😄 
---- Odnosząc się do screenshota z discorda radia, owszem napisałem to i się tego nie wstydzę szczególnie po banie moje słowa będą takie, a nie inne. Gostek po zawodówce liczy na ukłony i kulturę ludzi w necie - śmiech, jak ta lala. Człowieku obudź się! W grze jesteś może kimś, osobą która może wiele ale w irl jesteś po prostu nikim.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyle ode mnie czekam na werdykt tej skargi i rozpatrzenie jej nadal przez @xtert. Ponieważ Twoje tłumaczenia są nędzne i zarazem zawierają w sobie kłamstwa, które próbowałeś ukryć, a ja je wyjawiłem na światło dzienne. "It's time to have fun" wielmożny adminstratorze.

 

Edytowane przez kviatkovsky
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, .raadix napisał:

Jako opiekun DM wypowiem się, tak jak Legenda napisał, serwery organizacji przestępczej (również cywilne) podlegające są OutMTA. Jakoż iż wyzywałeś członka lub członków Administracji są tego konsekwencje.

Pozdrawiam.

Tak jak napisałem w takim razie połowa graczy na serwerze powinna posiadać teraz bany za swoje słowa. Pozdrawiam również.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, szymeek. napisał:

Twoja odpowiedź jedyne, co wnosi tutaj, to Twoje tłumaczenie o moim zachowaniu. Jestem byłym administratorem i robię to co, mi się podoba nikt nie ma prawa mi zabronić, tego co robię. Tak wyciągam ss'y na to jak się zachowywałeś i również powinieneś zostać ukarany za swoje zachowanie w takim razie. Dajesz bana za czyn sprzed dwóch/trzech tygodni. Ale ciekawe, czemu nie dałeś bana, w momencie gdy to wyciekło na czat administracji, czyli dnia, w którym to napisałem. Mówisz o tym, że nie obgadujesz mnie z innymi osobami w takim razie podrzucę klipa wyjawiającego ponownie Twoją dwulicowość i za razem wyniesienie rzeczy z administracji (nie liczy się data, a to jak się wytłumaczyłeś wyżej, a jednak było inaczej, jak widać, Ty rozmawiałeś z kimś o mnie ja rozmawiam z innymi o Tobie. Proste i logiczne). Za razem dowód pokazuje kulturę "ADMINISTRATORA" na aktywnym duty na serwerze.
Proszę 🙂https://youtu.be/o4I8SlMMElE

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---- Odnosząc się do pierwszego będę Cię obrażał, ponieważ sam sobie na to zasłużyłeś u mnie.
---- Odnosząc się do słów "Twoje słowa zostały napisane na czacie organizacji, discord organizacji podlega serweroi outMTA a także są na nim gracze outMTA. W takim przypadku jeżeli obrażasz członka administracji wiąże się to z konsekwencjami które właśnie poniosłeś" - W takim razie połowa serwera powinna dostawać bany za obrazę na discord lub powinna dostać wcześniej, skoro za takie czyny karacie. Zawsze @xtert mówił że za discorda nie banujemy, ktoś coś robi blokujemy/zlewamy to i tyle.
---- Odnosząc się do Twoich słów kolejnych "Zadaj sobie pytanie, czy tak powinien zachowywać się były administrator? Który sam karał za takie rzeczy a teraz sam je robi." - Gostek, banowałem za obrazę na serwerze, znajdź bana którego nadałem za pisanie o mnie na discordzie 😄 
---- Odnosząc się do screenshota z discorda radia, owszem napisałem to i się tego nie wstydzę szczególnie po banie moje słowa będą takie, a nie inne. Gostek po zawodówce liczy na ukłony i kulturę ludzi w necie - śmiech, jak ta lala. Człowieku obudź się!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyle ode mnie czekam na werdykt tej skargi, ponieważ Twoje tłumaczenia są nędzne i zarazem zawierają w sobie kłamstwa, które próbowałeś ukryć, a ja je wyjawiłem na światło dzienne. "It's time to have fun" wielmożny adminstratorze.

 

Powiem ci tak, 'nie rozmawiam z nikim...' jest napisane w czasie teraźniejszym, to fakt rozmawiałem o tobie z czołgusie ale to sporo czasu wcześniej o czym było mówione na discordzie administracyjnym.
Ja jedyny dowód jaki dostałem to dowód na ciebie że takie coś miało miejsce na discordzie organizacji.
Wyjaśniając również dlaczego za to dostałeś bana to tak jak mówiłem z powodu takiego iż discord podlega OutMTA a także dlatego że dostałem pozwolenie na zbanowanie cię właśnie za to.
Szkoda mi czasu na szukanie czegoś o kimś który ma ego top i jest zapatrzony w samego siebie.
Jesteś naprawde jakiś chory, podajesz moje miejsce pracy to jest prywatną sprawą i była wyjawiana na discordzie administracji, chłopie co z tobą nie tak?
Nie wstydze się tego kim jestem, gdzie pracuje i jaką szkołe skończyłem ale wolałbym sam o tym mówić a nie żeby jakaś osoba to ujawniała wgl bez mojej zgody no bez jaj.
Tyle ode mnie, zastanów się nad sobą.

Edytowane przez kviatkovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciosem poniżej pasa w tej skardze jest udostępnienie danych o miejscu pracy @legendarymanv8. Takie informacje nie powinny tutaj wychodzić na światło dzienne. Nie będę już nawet komentował tego, że według ciebie "gostek po zawodówce" nie może oczekiwać od innych kultury wobec niego. Oskarżony nie jest święty do czego sam się przyznaje ty natomiast swoich błędów nie zauważasz i poniżasz go. Skargę w trybie natychmiastowym odrzucam jako iż jestem odpowiedzialny za ten dział. Informuje cię również @szymeek., że 24h po opublikowaniu tej wiadomości otrzymasz blokadę na forum, która będzie blokadą permanentną. Z oczywistych przyczyn z twojej wiadomości zostaje przeze mnie usunięta część z miejscem pracy Administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...