Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Prośba o zdjęcia bana dla gracza Bizon6446, nadany przez LegandaryManV8


biozn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bizon6446
UID: 7508
Typ kary: BAN
Powód kary:  Rozdawanie majątku
Nick członka administracji nadającego karę: @legendarymanv8
Data nadania kary: 2024-01-07
Data zakończenia kary: 2026-10-02
Wyjaśnienie: Zalogowałem się na serwer i od dłuższego czasu chciałem sprzedać część swojego majątku ponieważ chciałem sobie kupić coś lepszego. Udała mi się ta akcja i kupiłem sobie buleta. Został mi ogram pieniędzy i już nie miałem pomysłu co z nimi zrobić a widziałem że parę nowych twarzy stoi na mechaniku i w pocie czoła zarabiają swoje pierwsze pieniądze. Więc stwierdziłem że skoro mam to co chciałem to umilę im dzień oraz sobie ponieważ jestem osobą szczodrą oraz uwielbiam dawać prezenty. Z racji takiej że miałem te pieniądze to gracze za rozwiązanie prostej zagadki logicznej otrzymywali pieniądze większe lub mniejsze bądź też jakieś przedmioty mniejszej lub większej wartości. Przyznaje się mogłem skonsultować taki wybryk z administracją bądź dawać mniejsze stawki ale ja nie patrzę na grę MTA jak na grę gdzie musze być najbogatszy oraz najlepszy. I przez takie moje błędne myślenie zostałem zbanowany moja dobroć i chęć pomocy była zbyt duża i nieprzemyślana.
Coś od siebie: Chciałbym wrócić do rozgrywki na waszym serwerze i dalej cieszyć się z wspólnie rozgrywanych akcji oraz wspólnie spędzonych godzin na serwerze. Mam na waszym serwerze mojego bardzo dobrego kolegę Śpiocha i również z nim chciałbym trochę pograć (jest go bardzo ciężko przekonać na inne serwer xd). Przepraszam za to co zrobiłem i zdaję sobie sprawę z konsekwencji moich czynów lecz proszę o nie skreślanie mnie. Jestem przekonany i pewny tego że nie uderzy mi już taka woda sodowa do głowy i będę konsekwentnie oraz spokojnie prowadził swoją rozgrywkę na waszym serwerze. Proszę również o danie mi nowej szansy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...