Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE] <zac0l> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez [zac0l>


.koko2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: jakob
UID: 14615
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) blok DM
Powód kary: lamanie regulaminu dm
Nick członka administracji nadającego karę: zac0l
Data nadania kary: 26.2.2024R
Data zakończenia kary: 2.03.2024r
Wyjaśnienie:witam z tej strony jakob chcialem zapelowac o kare DM poniewaz zabilem konduktora pociagu ktory mial AFK i podczas walki strzelalem sie z org los zetos i przez przypadek moje straly z powodu rozrutu broni trafily 1 sptrzala w konduktora i zrobilem to nie swiadomie i go nie zlootowalem nie wiedzialem ze tak sie da chcialem go podniesc ale zbugowal sie w dramwaju gracz odkurzacz ktorego zabilem MIAL STATUS AFK i napisalem reporta zebyscie go tepli bo chcialem go podniesc nie zlootowalem go ani nikt z mojej ekipy i chcialem mu zaplacic za wyrzadzone szkody lecz admn zac0ol dal mi odrazu blokade DM i prosze bardzo o zdjecie jej poniewaz chcialem isc na DM teraz i sie postrzelac I OBIECUJE NA CALY MOJ MAJATEK ZE TO SIE WIECEJ NIE POWTORZY i przepraszam gracza ktoremu to zrobilem i administracje za stracony czas na mnie pozdrawiam z calego serduszka cala admn i prosze o ostatnia szanse 😘😘😘😘😘😘😘😘 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, .koko2137 napisał:

Nick na serwerze: jakob
UID: 14615
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) blok DM
Powód kary: lamanie regulaminu dm
Nick członka administracji nadającego karę: zac0l
Data nadania kary: 26.2.2024R
Data zakończenia kary: 2.03.2024r
Wyjaśnienie:witam z tej strony jakob chcialem zapelowac o kare DM poniewaz zabilem konduktora pociagu ktory mial AFK i podczas walki strzelalem sie z org los zetos i przez przypadek moje straly z powodu rozrutu broni trafily 1 sptrzala w konduktora i zrobilem to nie swiadomie i go nie zlootowalem nie wiedzialem ze tak sie da chcialem go podniesc ale zbugowal sie w dramwaju gracz odkurzacz ktorego zabilem MIAL STATUS AFK i napisalem reporta zebyscie go tepli bo chcialem go podniesc nie zlootowalem go ani nikt z mojej ekipy i chcialem mu zaplacic za wyrzadzone szkody lecz admn zac0ol dal mi odrazu blokade DM i prosze bardzo o zdjecie jej poniewaz chcialem isc na DM teraz i sie postrzelac I OBIECUJE NA CALY MOJ MAJATEK ZE TO SIE WIECEJ NIE POWTORZY i przepraszam gracza ktoremu to zrobilem i administracje za stracony czas na mnie pozdrawiam z calego serduszka cala admn i prosze o ostatnia szanse 😘😘😘😘😘😘😘😘 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Jak ty dzis na dm byłes

 

Edytowane przez franioth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...