Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] <drtxyu> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Vexonekkq>


drtxyu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: drtxyu
UID: 15038
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) ZPJ
Powód kary: Odwalanie pojazdem 
Nick członka administracji nadającego karę: Vexonekkq
Data nadania kary:  02.03.2024
Data zakończenia kary: 03.03.2024
Wyjaśnienie:  Jechałem driftem moim elegy wjechałem w gracza Cxle gracz zwyzywał mnie od kurw  po czym sam we mnie wjechał (specjalnie) oddałem mu kase za to że w niego wjechałem zrobiłem z tego klipa do adminiscratora Vexonekkq na klipie było widać jak wjechałem w gracza gracz dostał mute i zpj po czym gracz napisał reporta z spłakaną dupą że w niego wjechałem(zapewnie nie powiedział że dałem mu siano) administrator Vexonekkq dał mi prawko za odwalanie pojazdem  jak dla mnie nie prawidłowa zpj tutaj daje link do clipa https://streamable.com/3xmkna
Coś od siebie: Jak dla mnie gracz i nicku Cxle to kolega Vexonekkq więc była taka kara a nie inna 

 

Edytowane przez drtxyu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Może apelacja nie dotyczy mnie, ale z miłą chęcią się wypowiem. Patrząc na przedstawione dowody, gracz w stosunku do twojej osoby, jak i do gracza, który obok przejeżdżał, zachował się arogancko i powinien zachować pełną kulturę. Skoro zapłaciłeś graczowi za wyrządzone szkody, to nie powinieneś dostać kary, bo otrzymał kwotę na rekompensatę naprawy, która go w jakiś sposób wyniesie na naprawienie swojego pojazdu, który i tak został jeszcze bardziej uszkodzony przez to że gracz wjeżdzał w twój pojazd. Jak dla mnie, powinieneś napisać skargę na tego administratora, bo patrząc na tę sytuację, nie zachował nawet odrobiny profesjonalizmu. Po to są opony do driftu, a także ulepszenia pojazdu, żeby była możliwość jeżdżenia sobie w taki sposób, mimo tego, że nie ma wytyczonego miejsca do drifotwania takowym pojazdem. Masz prawo jak do poruszania się po ulicach, i nikt ci tego nie może zaprzeczyć, bo nie ma takiego podpunktu w regulaminie. Buźka, pa Drtxyu

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...