Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Vexonkkq


drtxyu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: drtxyu
Nick osoby oskarżonej: Vexonkkq
Powód napisania skargi:  Złe nadanie kary 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 22 50
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 02.03.2024
Opis sytuacji:  Wjechałem w gracza jadąc driftem gracz zwyzywał mnie  po czym gracz we mnie wjechał jest na clipie oddałem mu pieniądze na naprawę wysłałem to do administratora  Vexonkkq gracz dostał ZPJ i MUTE  na clipie było widać jak wjechałem w niego ten administrator dał mi kare za odwalanie pojazdem  na 6h bo wjechałem w gracza i oddałem pieniądze jak dla mnie administor Vexonkkq nie zachował się  profesjonalnie  a tak chyba ma być po to  są opony do driftu i tuning aby z tego korzystać  a nie dostawać za to ZPJ za to powinna być kara w grze w postaci mandatu od Sapd a nie zpj na nagrani można zauważyć że nie był to celowy taran a gracz jechał środkiem drogi  wina nie leży po stronie mojej ani gracza i mimo tego że się zderzyliśmy gracz zaczął mnie obrażać jak i innego gracza który znajdował się w tamtym miejscu i została oddana mu kwota za wyrządzone szkody.
Dowody: https://streamable.com/3xmkna 
Coś od siebie:  Nie fajne zachowanie Vexonkkq  Buzka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 
Moim zdaniem, jeżeli chcesz wykorzystywać opony do driftu to w miejscach gdzie nie ma, aż takiego zaludnienia. Dobrze wiesz jak doherty/Kings jest ruchliwe i łatwo wywołać jakiś VDM lub taran. Co do otrzymanej kary otrzymałem reporta na Ciebie, więc go wypełniłem najwidoczniej gracz nie zaakceptował oferowanej kwoty i napisał na Ciebie rapsa. Z mojej strony to wszystko życzę  miłej nocy oraz czekamy na odpowiedź Guardiana.

Pozdrawiam Vexonekkq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...