Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Szafirek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez xtert


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Szafirek
UID: 18983
Typ kary: Ban
Powód kary: Szkodnik, obraza Guardiana, CBK.
Nick członka administracji nadającego karę: xtert
Data nadania kary:  2024-03-01 23:37:50
Data zakończenia kary: 2026-11-25 23:37:50
Wyjaśnienie: Obraziłem Guardiana kviatkovsky'iego wulgarnie na discordzie w wiadomości prywatnej. ( Wszystko odbyło się poza serwerem outmta / poza forum out mta / również poza głównymi czatami discorda outmta. Wyzwiska w stronę kviatkovsky'iego były spowodowane nałożeniem na mnie kary ( wszystko w emocjach ) ( 7 DNI muta na serwerze Organizacji przestępczych ) - Kara była słuszna.


Według legendarymanv8 Ban się za to nie należy. ( przykład skargi ) która została odrzucona - Za podobne coś zostałem zbanowany. ( wiadomości prywatne discord )

https://outrpg.pl/topic/6370-skarga-na-kanciano/#comment-30794


Administracja nie ingeruje w wiadomości prywatne, ingerujemy jedynie na discordy związane z serwerem OutMTA. ~legendarymanv8 ~


Coś od siebie: Doszedłem do zdania, że PERM Ban miał charakter prywatny ~ Osobista decyzja xtert'a. 


Przeprosiłem kviatkovsky'skiego w wiadomości prywatnej na forum, ale również tu cię przeproszę.


Kviatkovsky,

Chciałbym cię również tutaj przy wszystkich przeprosić, za to że musiałeś czytać te prywatne wiadomości które nie powinny ujrzeć światła dziennego. ~ Przez grzesia który rozwala się na innych. ( prywatne wiadomości z discorda pw ) -osobiście nic do ciebie nie mam.

Nie byłeś w tym wszystkim niczemu winny Kviatkovsky. Przepraszam cię. Mam nadzieję że mi wybaczysz moje zachowanie. Jest mi naprawdę bardzo przykro :(

Ale z tego co się dowiedziałem i zobaczyłem w skardze na legendarymanv8 to zbieranie dowodów na ludzi i podpierdzielanie się nazwajem w administracji jest w porządku. 

 

 

Chciałbym zostać odbanowany xtert, nie wyzywałem Kviatkovsky'skiego na serwerze / forum / serwerowy discord out mta. - Nigdy bym tego nie zrobił.
Chciałbym wrócić do ludzi, bo tęsknią za mną.
Wyzwiska jakie dostaję w prywatnych wiadomościach po banie są nie do opisania..

W przypadku obrażenia Administracji na serwerze out mta/ forum / discord czaty ogólne - mogę za to dostać bana z BMA. - zgadzam się na taki warunek.

xtert - nie powinieneś mnie nazywać szkodnikiem, bo to jest obraźliwe. A tym bardziej nim nie jestem.

serwer OUTMTA nie powinien tracić dobrych, aktywnych graczy. :(

 

Liczę na to xtert, że rozpatrzysz moją apelację pozytywnie.


Szafirek.

  • Lubię to 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...